Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk tényleg szexibb a cicanac...

Fiúk tényleg szexibb a cicanaci szoknyával mint szoknya nélkül?

Figyelt kérdés
igazából én leve nem tartom egy szexi viseletnek de valahol olvastam, hogy szoknyával nyálcsorgatós.... :D

2012. máj. 22. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Cicanaci szoknyával nagyon tinilányos, gáz...

Szoknya harisnyával, cicanaci hosszított felsővel. pipa :)

2012. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
A cicanadrágot nem szoknyához találták ki, hanem télen a hidegben a nadrág alá. A szoknya (nejlon)harisnyával mutat jól (vagy anélkül)!
2012. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen. Ha valaki csakúgy simán hordja a cicanadrágot az szerintem borzasztó röhejes, még ha látványra kellemes is. Mindig az jut eszembe, hogy elfelejtett otthon nadrágot húzni.
2012. máj. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az előttem szólókkal
2012. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a cicanaci szoknyával nagyon gáz. Mármint a pamut, a nejlon anyagú lábfej nélküli harisnyához természetesen kell szoknya. Én a rendes pamut cicanadrágot csak hosszított felsővel/tunikával/inggel tudom elképzelni.


20/L

2012. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Bár én lány vagyok, remélem nem gond, hogy válaszolok!

A cicanadrág szerintem is csak tunikával jó, vagy olyan felsővel, ami legalább a feneked alá ér. Szoknya alá harisnyát húzz, vagy semmit!

Szerintem nagyon nevetségesen néz ki, mikor valaki csak önmagában veszi fel a cicanadrágot egy rövidállású felsőrésszel. Akármilyen jó alakod is van, úgy fogsz kinézni benne, mint aki harisnyában mászkál az utcán. Idiótán néz ki, bevág a fenékbe, kirajzol mindent. Ennyi erővel tényleg nyugodtan bugyiban is kimehet az ember az utcára.

2012. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Vannak olyan lányok,nők akiknek a lábuk formás,viszont a fenekük nem,nekik előnyösebb szoknyával,nekem jobban tetszik csak magában,sőt ha valakinek az adottsága jó,akkor rövid felsővel is bejön.
2012. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, szoknya nélkül szexibb!
2012. máj. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább szoknya nélkül a szoknya eltakarja a segget ;)
2012. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szoknya nélkül,tangával alatta!!az a tutííí!!:)
2012. okt. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!