Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék normális ballagási...

Hol tudnék normális ballagási ruhát (esetleg ing/blúz+szoknya) venni?

Figyelt kérdés
Általános iskolából ballagok és már év elején megvettem az álomruhát....Akkor még olyan ofőnk volt aki megengedi a visszafogottabb fekete ruhát, igen ám de ez megváltozott és az új ofő blúzt +szoknyát vagy felül fehér, alul sötét ruhát követel...Sajnos az ilyen átlagos buisness meg ceruzaszoknyás fazonok borzasztóan állnak hiába vagyok vékony:3 hol lehet valami elviselhetőt kapni nem csillagászati összegért (úgyse fogom többé felvenni mert utálom a fehéret...)az eredeti ruhám is drága volt, így nem szánnék rá sokat:) előre is köszi:)

2012. máj. 17. 17:20
 1/6 anonim válasza:
Szerintem vedd fel azt a ruhát amit már megvettél. Mert most komolyan, mit tud veled csinálni az ofőd, ha már úgy is elballagsz?
2012. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van és az ofődnek mondd meg, hogy az előző megengedte és nincs pénzed egy másikra.
2012. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Állítólag nem enged majd elballagni:S komolyan nem mind1 mit veszek fel? idegesítő...
2012. máj. 18. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Én bepróbálkoznék:) de ha ennyire nem engedi akkor fekete nacit vegyél fel egy fehér felsővel oszt' cső;)
2012. jún. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a nadrágot szintén nem engedik:D bár ezt már év elején megmondták:)
2012. jún. 5. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Nadrágot nem engedi...azt amit TE akarsz azt sem... Mást nem csak amit ő akar...:"d akkor vegyél magasított szoknyát,az mostanság divat egy fehér inggel vagy ünneplővel,nem tudom mid van:)

Ilyesmire gondoltam:

[link]

2012. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!