Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok vehetek fel így rövidna...

Lányok vehetek fel így rövidnadrágot? (F)

Figyelt kérdés
Inkább a lányok véleménye kéne mert a fiúk mondanák hogy b***s vagyok... Az van hogy nem nagyon merek rövidnadrágot venni a lábam miatt. Nem az a baj hogy nem vok szőrös hanem hogy elég rövid de napon látszana simán (Szőkésbarna a hajam, és fehérbőrű vagyok) Szóval nem tudom.. Egyáltalán nem borotválom magam meg semmi de erről nem tehetek :S Ti szerintetek? Ciki ez? ( Fiúk takesz van innen :P ) 15/F
2012. máj. 22. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Simán vehetsz fel, a lányok több méterről is meg tudják különböztetni, hogy teljesen csupasz-e a lábad, vagy csak szőke a szőr. Ha nem lehetne megkülönböztetni, én is mázlista lennék :DD


18/L

2012. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Gyakori Ferenc válasza:
100%
Előre is elnézést, hogy fiúként írok. Én 17évesen nagyon cikinek találtam a lábszőrömet, ugyanis eléggé szőrös tipus vagyok. Anyámmal megbeszéltem, egy kipróba erejéig elmentem kozmetikushoz és legyantáztattam a lában. Te srác. Mellékes hogy azthittem odaszarok a fájdalomtól, az volt a rossz, hogy utána míg vissza nem nőtt a szőr, nem hogy b*zisnak éreztem magam, de egyenesen egy rossz transzvesztitának. Égett a pofám szőr nélküli lábbal mászkálni, 30-35 fokban hosszú gatyában járkálni. Egyszóval NE! egy férfi legyen szőrös! (persze van 1-2 hely ahol igény szerint lehet vágni :D ) És hogy egy kis női véleményt is írjak, elég sok lányt kérdeztem már erről a témáról és kb 30ból 30 azt mondta, hogy ciki, undorító, gáz, b*zis, ha egy fiú szőrtelenít. Ha pedig az zavar, hogy alig látszik, akkor az se baj, mert hidd el ég és föld különbség van egy szőrtelenített és egy kis mértékben szőrös láb között.
2012. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Köszi :D Am meg nem problem ha fiú ír ide :D Csak azért kértem hogy lányok mert fiúk általába csak cikizni tudnak xD
2012. máj. 24. 23:00
 14/14 Gyakori Ferenc válasza:
értem-értem, szóval nem kell aggódnod, úgy vagy jó ahogy vagy, ilyeneken nem kell aggódni. :D
2012. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!