Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok vehetek fel így rövidna...

Lányok vehetek fel így rövidnadrágot? (F)

Figyelt kérdés
Inkább a lányok véleménye kéne mert a fiúk mondanák hogy b***s vagyok... Az van hogy nem nagyon merek rövidnadrágot venni a lábam miatt. Nem az a baj hogy nem vok szőrös hanem hogy elég rövid de napon látszana simán (Szőkésbarna a hajam, és fehérbőrű vagyok) Szóval nem tudom.. Egyáltalán nem borotválom magam meg semmi de erről nem tehetek :S Ti szerintetek? Ciki ez? ( Fiúk takesz van innen :P ) 15/F
2012. máj. 22. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, inkább mázlista vagy. Nem kell elviselni a gyantázás ismétlődő kínjait. :D Pasik villoghatnak szőrös lábbal, nézz körül a strandon. Hány epilált lábú pasit látsz?!
2012. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez elég ciki Móóó :P
2012. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
dehogy ciki, nyugodtan hordj rövidnadrágot, és nehogy borotváld, mert az viszont b*zis.. :DD
2012. máj. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

dehogy ciki...:D csak akkor b*zis ha borotválod:D

14/L

2012. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ne móózzál mivagy te réti nigger?? Istenem.. MIvel nem nagyon járok strandra így nemtom. De am meg a suliba is van 1-2 szőrtelen lábú fiú :D De engem nem érdekel. Én nem foglalkozok senkivel. De mondjuk az a fiú leszedte a szőrt szóval az igen ciki. Egyedül vagyok fiú az osztályban és mégse gondolok arra hogy milenne ha borotválnám magam? XD Áhh szerencse hogy nem vagyok ilyen meg nem is akarok b**i lenni.. Kicsit eltértem a témától :DD
2012. máj. 22. 22:05
 6/14 anonim ***** válasza:

eskü nem akarok beleszólni,de nem attól leszel bu.zi,ha borotválod a lábad.

Nem halottam még olyat,hogy egyik nap még a lányokat szerette, majd elment kozmetikushoz lekapatta a szőrt a lábáról kilépett a a kozmitól és attól a pillanattól fogva meg már csak a fiúkra állt fel. túl drasztikusan nézitek a témát :D


16L

2012. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kozmetikus LOL Eleve semmi pénzért nem lennék b******zi Csak nehogy azt feltételezze valaki :D
2012. máj. 22. 22:48
 8/14 anonim ***** válasza:

sos fiúk ne járjanak kozmihoz ?:D

jaj a begyepesedett látásmóóóód :D:D:D:D

16L

2012. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyetlen, más pasiknak is van hasonló lábszőre. Egyébként amelyik lány ezt észreveszi, az meg tudja különböztetni, hogy borotvált vagy szőke.
2012. máj. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én meg pont azért parázok, hogy túl szőrősnek találják majd:D
2012. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!