Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Félvállas felső alá vehetek...

Félvállas felső alá vehetek toppot?

Figyelt kérdés

Vettem egy félvállas tunikát és az a baj, hogy nagyon bő és nem tudnék csak melltartót venni alá mert hát lecsúszna és kint lenne mindenem.

Zöld színű a felső és úgy gondoltam, hogy fekete spagettipántos toppot veszek alá. Nem cinkes úgy?


2012. máj. 18. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, az ilyen felsőket sokszor egybevarrva, vagy -csomagolva árulják a toppokkal. Nem kell ragaszkodnod a spagettipánthoz ha van rendes ( [link] -ilyen) vállú felsőd, azt is aláveheted. Nekem úgy jobban tetszik, de ez már a te dolgod. Próbáld fel, és amelyik bejövősebb :)

Remélem tudtam segíteni..:)

2012. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor az sem baj, hogy tunika? Cicanadrággal venném fel.
2012. máj. 18. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy színben hozzáillő bandeau topot, ami csak a melltartót takarja el. És pánt nélküli melltartóval hordd!
2012. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem a bandeau toppal megint ott vagyunk, ahol a part szakad, nekem is van ilyen felsőm és megbolondulok a gondolattól is, hogy esetleg kilátszik a melltartóm, vagy akár a bandeaum. Szerintem semmi baj a toppal,az nem gáz, hogy tunikával veszed fel. De ha felteszel egy képet a tunikáról, akkor jobban meg lehet majd mondani
2012. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!