Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A félvállas felsők, tunikák...

A félvállas felsők, tunikák kövérítenek?

Figyelt kérdés
féloldalas, felső, kövérít
2011. dec. 14. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy offolok, de hol lehet ilyen felsőket OLCSÓN venni? Nagyon tetszenek nekem, de sehol sem találok normálisat. Kínaiban mintás izzék vannak. Melyik boltba nézzek szét hogy egyszerű, szép színű félvállas felsőt tudjak venni? Köszi és bocis mégegyszer!
2011. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom pesti vagy (én nem) úgyhogy konkrét üzletet nem tudok neked mondani sajnos. Kínaiba sokféle van, de azok nekem se tetszenek. Az én féloldalas fölsőim Magenta márkájúak, gondolom Pesten is van olyan üzlet, ahol ezt a márkát árulják. Sajnos nem a legolcsóbb, de szépek és sokfajta féloldalas felsőt árulnak.
2011. dec. 14. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ejtett vállúakra gondolsz kérdező? Nekem is van ilyen Magentásom, amiből az egyik váll kinn van de mindkét felén van ujj.... szerintem nem kövérítenek pedig én sem vagyok konkrétan vékony :)


Félvállas (egyujjasok) vannak a Bershkában pl... nekem van 2 onnan a mostani kollekcióból, 5000 Ft / db volt szóval nem a legolcsóbbak de szépek...


EZ az egyikem, fehérben:

[link]

Másik már nincs fenn, az mintás elejű de szolid, szép.

2011. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaaa, én is az ejtett vállú fölsőkre gondoltam. elnézést, ha félreérthető amit írtam!
2011. dec. 15. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nem pesti vagyok, hanem vidéki (Békés megye, Gyula) de azért köszönöm!
2011. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!