Spiccvasas cipő?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, ha egy 11 éves srác végigmegy az utcán világosbarna farmerben, barna ingben, barna bőrtáskával, cseppszemüveggel, barna posztókalapban, és egy barna nyári lyukacsos spiccvasas cipőben, ami hát eléggé kopog, nem túlságosan gáz?

#cipő #régi #spiccvas #posztókalap
2012. máj. 21. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... meglepődnék, de főleg azért, mert ilyen fiatalka vagy:) De szerintem nem gáz, szeretem, ha valakinek megvan a stílusa :)
2012. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, a zongoratanáromnak nagyon tetszik, mindig azt mondja, hogy egy úrifiú vagyok, pedig már nem is fiatal (74 éves)szóval van élettapasztalata.
2012. máj. 22. 11:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha illik hozzád, tudod viselni, tehát pl. nem olyan útszéli módon beszélsz/viselkedsz, mint a fiatalok többsége, akkor jó :)
2012. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!