Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg hülyén néz ki a...

Tényleg hülyén néz ki a fekete cipő a fehér nadrághoz?

Figyelt kérdés
Van egy kék kockás női ingem, amihez fehér nadrágot szeretnék felvenni, és szerintem a legjobban topánka illene hozzá, de az csak feketében van :/ Vagy van még egy magassarkúm, de az is fekete... Szerintetek hülyén néz ki a fehér nadrághoz a fekete topánka?
2012. máj. 21. 14:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Van fehér cipőm is, de az tornacipő :/ Szerintetek melyik lenne a legjobb?
2012. máj. 21. 14:39
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Egy jó minőségű szövet nadrághoz nem illik a tornacipő. A fekete cipő pedig csak akkor, ha fekete kiegészítőt is veszel fel hozzá, pl., blézer, blúz vagy mellény. De a táskád mindenképpen legyen fekete.
2012. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Igazából farmer-szerű anyagból van a nacim, de teljesen fehér.
2012. máj. 21. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Öved, táskát fekete, akkor jó a fekete cipő. Ha blúzt is feketére vagy fekete-fehérre váltod, úgy is.


Amúgy meg ne foglalkozz vele, amiben jó neked, azt vedd fel.

2012. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szoktam vele foglalkozni, csak olyan társaságba megyek, ahol ha valami összeállítás nem tetszik, azt nem hagyják szó nélkül... De köszönöm :)
2012. máj. 21. 14:58
 6/8 anonim ***** válasza:
fekete-fehér mért ne illene össze? erről még nm hallottam.
2012. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem lesz gond vele, összeillik, nyugodtan vedd fel, csak majd a táskádra is figyelj, hogy hozzá passzoljon.
2012. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi szépen a válaszokat :)
2012. máj. 21. 18:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!