Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valahogy el lehet tüntetni...

Valahogy el lehet tüntetni egy cipő talpáról a recéket?

Figyelt kérdés
Kaptam egy nagyon szuper platform talpú szandált, aminek egyetlen hibája van, méghozzá az, hogy akkora recék vannak az alján, mint egy katonai bakancsnak, oldalról is nagyon látszanak. Szerintem nagyon idétlenül néz ki így, olyan, mint egy magasított túraszandál, vagy nem is tudom:D Pedig inkább csinos, alkalmi stílusú. Szóval valahogy, lehetőleg valami házi megoldással, meg lehet szabadulni szerintetek ezektől a rovátkáktól az alján? Igazából a legjobb az lenne, ha egy minimális barázdálás azért maradna, hogy ne csússzon túlságosan:)

2012. máj. 21. 11:00
 1/2 anonim válasza:

Rezgőcsiszolóval polírozd át!

Esetleg körömreszelővel vagy dörzspapírral.

2012. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem házilag ne ess neki, de egy cipész tud vele mit kezdeni. Valószínű az aljára ragaszt egy réteget, amitől sima lesz a talpa, majd egy másikat, ami enyhén recés.
2012. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!