Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Málhazsák/Szimatszatyor?

Málhazsák/Szimatszatyor?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni a véleményeket,hogy egy rocker lánynak a szimatszatyor vagy a málhazsák lenne a jobb?

2012. máj. 20. 15:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ohh értem:D köszi
2012. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%

Á, én is hordtam ilyeneket, ma már semmi pénzért, pedig a zenei ízlésem ugyanaz. :D

A málha annyiból rossz, hogy ömleszted a holmikat.

22/L

2012. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Régen nekem is volt mindkettő, de kinőttem. A mai napig metált hallgatok, de marha igénytelennek találom őket. Főleg nő létemre nem hordanék ilyet. Vannak nagyon szép műbőr, fekete szegecses táskáim, melyek elegánsak, de rockeresek is egyben.

Szerintem gondold meg azért, egyik sem praktikus, nem is esztétikus. A málhától fájni fog a hátad, semmi merevítés nincs benne, mellesleg ömlesztve kerülnek bele a cuccok, a szimatszatyor is elég trottyos, ja és egy csomó rockernek van az igénytelenebb fajtóból.

Puszi :)

2012. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!