Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer rövidnadrág + neccharis...

Farmer rövidnadrág + neccharisnya, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ilyesmivel:

[link]

Vagy combfixszel? Melyik jobb? Nektek tetszik?


2009. jún. 27. 21:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%

igen, eléggé közönséges, egy jelmezpartin nagyon jól nézhet ki, de utcán nem igazán.. ha nagyon ki szeretnél tűnni és a rövidnadrághoz harisnyát szeretnél felvenni, vegyél színes harisnyákat. de persze abból is csak olyat ami jól áll és úgy is öltözz hozzá.. szóval felső meg ilyesmi akkor már csak teljesen sima, egyszerű, egyszínű legyen.

de szerintem a rövidgatyát inkább csak a sima, "harisnyátlan" bőrödre húzd fel, úgy a legszexisebb és még jól is nézel ki :)

2009. jún. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi, nem téged bírállak, nekem is az útszlik ugranak be egyből. És sztem a pasiknak is sajna.
2009. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
53%
vagány! vedd fel nyugodtan!! és nem k*rvás egyáltalán..inkább szexis.tudni kell viselni.
2009. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Felvettem, nagyon tetszett mindenkinek, nem is gondoltam volna ilyen válaszok után...

Különben meg marhára nem érdekel ha nem divat, nem vagyok én kirakatbaba:)

2009. jún. 29. 15:26
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Az itt kommentelők véleménye nem mindig tükrözi a többségét! Ezen ne is lepődj meg, sokkal könnyebb névelenül beírni, hogy gáz, meg k.rvás, mint szemtől-szembe "keménynek" lenni. Meg az összhatáson is sok múlik ám, tehát, hogy milyen felsővel, cipővel veszel fel valami, vagy mennyire áll jól neked stb. A lényeg, hogy bejött.
2009. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%

tényleg függ az alakodtól

de ha már őszinték vagyunk nekem is nagyon kur*ásan hat bocsi^^

az biztos,hogy én nem hordanék ilyet,dehát különböző emberek vagyunk kül. stílusokkal ez van...

2009. jún. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Jó az utcára is, meg buliba is, ha valaki szeretné, hogy k@rvának nézzék...akkor bárhova jó! :D

Pl. a Kamionosok és k@rvák partira tökéletes! :D

2009. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!