Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmer rövidnadrág + neccharis...

Farmer rövidnadrág + neccharisnya, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ilyesmivel:

[link]

Vagy combfixszel? Melyik jobb? Nektek tetszik?


2009. jún. 27. 21:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
nekem erről mindig is a k@rvák jutottak eszembe, olyan közönségesnek hat..sztem
2009. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jó, és nekem tetszik. De milyen alkalomra akarod viselni? (például buliba jó)
2009. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom én nem húznám fel de te tudod... Az a harisnya nem tetszik neked ami olyan mint a sima normális csak a térdednél befejeződik? Szerintem azzal nem rossz és nem is k*rvás.
2009. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Ilyen térdig érős bigyókat nem szeretem, nem takar eleget és nincs is olyanom.

Egyébként nem alkalomra, csak úgy hétköznapokra gondoltam vagy koncertekre...

2009. jún. 27. 21:41
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Rövidnadrággal egyáltalán nem kurv@s. Se*gbemászó nadrággal talán az lenne. Ha neked tetszik, vedd fel, más véleményét meg magasról...
2009. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
56%
Vedd fel, ha tetszik, szerintem nem közönséges és hétköznapokon is hordhatod. Más véleményével meg ne foglalkozz, persze ha tetszik nekik, akkor azért érdemes :-)
2009. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
Nekem közönséges.
2009. jún. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
erröl a harisnyárol a 10 éves unokahugom jut esuembe..neki van ijenje..és sztem neki tulzás....de sztem ha nem vagy 10 éves nyugotan felveheted :D
2009. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Sztem szörnyen ízléstelen a neccharisnya. rajtam utoljára 18 éves koromban volt, rábeszélt egy bnőm, hogy hűű de menő, meg trendi. úgy éreztem magam benne, mint egy sarki k.rva, és az összes ismerősöm meg volt rökönyödve, hogy újabban ízlésficamban szenvedek? (amúgy én akkor miniszoknyával vettem föl) tényleg ócskak.rvás viselet, hidd el. nézz szét inkább pl a Calzedoniában ott normális, nőies szép darabokat találhatsz.
2009. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

az alakodtól is függhet szerintem.

valami csini fölső hozzá és biztos beválik

próbáld ki biztos beválik;))))

2009. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!