Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok és fiúk! Szerintetek...

Lányok és fiúk! Szerintetek hány éves korig lehet szexin öltözni egy nőnek anélkül, hogy zavaróan mutatna?

Figyelt kérdés

Az alábbi ruhadarabokról írjatok véleményt: miniszoknya, leggings, sort, hálós ruha, neccharisnya, mélyen dekoltáltak, vállpánt nélküliek, forrónadrág, magassarkú cipő, bármilyen feltűnő dolog a ruhán (pl. flitterek, strasszkövek, rikító színek, egyéb csilivili dolgok...)

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, írjátok meg a nemeteket és a korotokat is.

Nekem a személyes véleményem az, hogy a kor annyira nem számít, inkább a személyiség és az alak. Ugyanakkor, bár nagymamámnak 73 évesen még mindig szuper alakja van, nehezen képzelném el forrónaciban:D Ti hogy álltok a kérdéshez? Egyáltalán lehet-e csak a kor alapján határt húzni?...

Én 27/N vagyok, köszönöm a válaszaitokat!


2012. máj. 14. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is inkább az számít, hogy kinek milyen az alakja. Mondjuk a leggings és a kis sortok tényleg nagyon a fiatalok divatja, 35 fölött azt már nem kell szerintem annyira erőltetni, de amíg jól érzi magát az ember a kivágottabb, feltűnőbb darabokban hát hajrá. Mondjuk egy nő öltözködésén általában meg szokotott látszani, hogy van-e családja, ezalatt azt értem, hogy az anyukák azért még sem szokták kipakolni mindenüket általában.
2012. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Húúú ez a kérdés engem is foglalkoztat. 28 éves vagyok és miniszoknya őrült , imádom a neccharisnyákat meg az extrém cuccokat. Nap mint nap eszembe jut, hogy mi lesz, ha nem bújhatok majd bele a bőr miniszoknyáimba meg a extra harisnyáimba, mert valahogy ezekben érzem igazán csak jól magam, ez tükrözi a személyiségemet... Nem tudom a választ, de szerintem nincs határvonal, ameddig fiatalos vagy és az alakod megengedi addig nincs probléma. Valamelyik nap viszont láttam éppen egy videót egy 70 éves nőről, aki 30-nak néz ki, egyszerűen hihetetlen, na őt eltudnám képzelni akármilyen vadító cuccban :D :D :D
2012. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is alakfüggő és nem a kortól függ.

Amíg jól néz ki az ember nyugodtan.

2012. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés!!

Én 28 éves nő vagyok, de kb. 22-nek nézek ki.

Nagyon jó, mondhatni tökéletes alakom van, rettentő hajlékony vagyok, sokan meg is irigyelnek emiatt!

Mind emellett imádom a szexi cuccokat, szoknyákat, testemet kiemelő darabokat...stb.

Én felveszek szinte mindenfélét, persze azért nem viszem teljesen túlzásba, de szívesen felveszem a kihívóbb ruhadarabokat és pont azért, mert jól áll. Nem azért mert mutogatni akarom magamat, hanem mert jól áll és illik hozzám.

Férjnél vagyok mindemellett és férjemet zavarja ha felveszek egy combközépig érő szoknyát, mindenki azt akarja, hogy mivel én már férjes asszony vagyok térdig érő szoknyánál ne vegyek rövidebbet, meg ne legyen dekoltázsom...stb.stb.

Nem hallgatok senkire, mert nem fogom takargatni magamat, csak mert 28 éves férjes asszony vagyok!


Szerintem takargassák magukat azok, akiknek van mit takargatniuk (akiken van felesleg)!

2012. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez inkább alaktól függ. Például az én párom a 36 fogja tölteni,de idáig aki nem tudta hány éves,mindenki jóval fiatalabbnak nézte. Amiket felsoroltál abból a leggingset hordja,igaz hogy arra úgy kellet rábeszélni,de már szereti.Én azt mondtam neki,ha az alakja engedi,akár még negyven felett is vegye fel,le sza..om hogy ki mit mond.
2012. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezen már én is sokszor gondolkoztam. 30 éves férjezett nő vagyok egy másfél éves gyerekkel, de már a szülés után két hónappal a régi alakom volt, szóval a terhesség előtti ruháimat tudtam hordani. Mindig is inkább a soványabbak közé tartoztam a 170 centimmel és 52 kilómmal. Van a ruháim között miniszoknya (bár nem vagyok nagy miniszoknyás, pedig mindenki szorgalmazza, hogy igenis vegyem föl), rövidnadrág, szűk ruhák és mélyen dekoltált fölsők. Én úgy gondolom, hogy azért, mert van egy férjem és egy gyerekem, még nem kell elásnom magam, miközben meg senki sem néz 22-nél többnek. Jobb esetben néznek annyinak :-) Úgyhogy amíg én jól érzem magam bennük, és a gyerekemnek sem ciki, hogy anya nagyon levetkőzik (nyilván tudom, hogy hol mit illik viselni), addig bizony felveszek rövidebb vagy éppen szűkebb darabokat, és zsebelem befelé továbbra is a bókokat :-D ezek tartanak fiatalon, ha ránéznek a fiamra, úgyis láthatják, hogy bizony én is öregszem.
2012. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy sokan gondolkoztok így, és remélem, egyre többen fognak.

Azért merült fel bennem amúgy a kérdés, mert múltkor a bien-en írt egy hölgy egy cikket, amiből nagyjából az jött le, hogy nekem ennyi idősen már marad a zsákruha:D Valami olyasmit írt, hogy aki 30 felett miniszoknyát vesz, az úgy néz ki, mint egy szerencsétlen öreglány (!). Ez meglepett, mert én, ha egy szuper alakú negyvenest meglátok miniszoknyában, akkor az az első gondolatom, hogy ez igen, és én is szeretnék ennyi idősen így kinézni! És nagyon jólesik belegondolni abba, hogy még én is sokáig öltözhetek jól, ha szeretek és teszek is érte. Akinek nem tetszik, nézzen másfele.


Rám is büszke a férjem, és mikor meséltem a cikk olvasása után az aggályaimat, azt mondta, leszedi a fejem, ha nem veszek fel 30 után miniszoknyát:)

Annak meg én venném le a fejét, aki megszól azért, hogy férjezetten meg két gyerekkel nem minimum térdig érő szoknyát hordok, nem 1850-et írunk!


(egy kis off: arról miért nem esik szó sehol, hogy öregbácsi rikító sortban és izompólóban hogy néz ki?:D)

2012. máj. 15. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:

19:05-ös vagyok:

Azért irigylem azokat a 30 vagy 30-hoz közeli nőket akiknek a férje vagy anyósa, apósa vagy anyukája...szóval bármilyen családtagja nem piszkálja azért, mert fel mer venni egy miniszoknyát vagy térd felé érő szoknyát vagy toppot...

Engem mindig piszkálnak ezzel, bomba alakom van, 28 éves vagyok és állandóan beleszól mindenki mindenbe. :(((

Ha pl. felveszek egy toppot, amiben van dekoltázsom, a férjem egyből felhúzza a nyakamig, hogy még egy induri-pinduri se látszódjon a dekoltázsomból! Felháborító! Persze nem szoktam hagyni magamat és visszaigazítom, de nagyon bánt, hogy így bánnak velem. Lehet hátrány az, hogy 28 évesen így nézek ki, és ezért akarnak ennyire takargatni...de ugyan mindegy, mert engem akkor is megnéznek, ha nadrágba és pulóverbe vagyok, mert úgy is látszik hogy jó alakom van, hát ezért...

2012. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hú ez tényleg rossz lehet...

Állj a sarkadra, ne hagyd magad! Már eleve az is felháborító, hogy beleszólnak, miben járjál. Ha akarsz, fürdőruhában mész el otthonról, az is a te dolgod és nem a családtagoké!

Nekem a férjem konkrétan borzasztóan büszke szokott lenni, mikor mások megnéznek az utcán. Azt mondja, hogy ez azért van, mert egy nagyon szép nőt vett el, és ez jólesik. Úgyis tudja, hogy nem hagynám el, meg nem lépek félre, akkor meg?...

Nálunk szerencsére nemcsak férjem, de anyósom sem csinál ebből problémát, ő is csak egy-két éve szokott le a miniruhákról (56 éves:))

Anyukám mondjuk nem volt soha miniruhás, régebben azért egyszer-egyszer kifejezte nemtetszését a dologgal kapcsolatban, de ez inkább tinikoromban volt, mikor féltett (de az így utólag érthető volt). Mióta felnőttem, nem rosszallja.

2012. máj. 16. 15:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hagyom magam, de ígyis megy a piszkálódás, ez örök harc...de a lényeg, hogy nem hagyom magam.
2012. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!