Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megér ennyit?...

Szerintetek megér ennyit? Megvegyem? (kép lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy megvegyem-e vagy nem, mert lehet, hogy később megbánom, mert megtetszik valami más. De ilyet már régóta keresek. Vagy azt bánom meg, hogy otthagytam és többet ilyet nem találok. Szerintetek? Nektek tetszik? :)

Egyébként 13 ezer Ft.

[link]



2012. máj. 10. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ugy látom van barna is, én ink azt venném, ez a fehér bőr nem jönbe
2012. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha bőr, akkor megéri az árát! Nálam egyébként van egy vásárlási szabály: Csak az jön velem, ami azonnal megszólít. Ha elgondolkodom rajta, akkor azonnal visszateszem az érintett ruhadarabot. Eddig még nem bántam meg :D
2012. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem annyira nem jön be..:S
2012. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kb. fél órát álltam ott:D De mivel vettem pár cipőt is így sajnos... de félretetettem holnapig. Felpróbáltam a barnát is de szerintem a fehér jobban állt nekem.
2012. máj. 10. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
rég óta ilyen dzsekit keresel,végre megtalálod és otthagyod?:) neem szabad!! Ha beleszeretsz valamibe meg kell venni akkor,mert elviszik az orrod előtt,ezt anyukámtól anno megtanultam,és volt hogy nem hallgattam rá és meg is bántam :)))
2012. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de ha neked igen, és ilyet akartál, akkor miért hagytad ott??

(szerintem olyan mint "A Hazafi" ruhakelléke, de ha tudsz hozzá öltözni...)

2012. máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
VEDD!! :)
2012. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem nem tetszik, nem illik hozzám és nem a stílusom. De ha illik hozzád, régóta ilyet keresel akkor mindenképpen vedd meg :)
2012. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de ennyit sokallok érte
2012. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, ha van rá pénzed akkor vedd meg! :)
2012. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!