Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményeket erről a...

Mi a véleményeket erről a miniruháról? (kép) Nem igazán hordok extrémebb ruhadarabokat. és erről sem tudom, hogy visszavigyem vagy se?

Figyelt kérdés

[link]



Remélem bejön majd a kép habár nem túl jó minőségű. Elöl cipzáros, virágos. Elég túlzsúfolt, inkább szolid, egyszerű ruháim vannak de ez annyira megtetszett... Vélemények? Ti felvennétek? Nyári hétköznapokra lehet ilyesmit hordani? 19/l


2012. máj. 10. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Most pont ezek a motivumok a divatosak. Sötet alapon viragos. Kulföldön elek, itt ez a modi. A cipzar nagyon is csini rajta.
2012. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nagyon tetszik, és nyugodtan hordhatod hétköznapokon is. Szerintem aranyos és egyben szexi is. :)
2012. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem atomjó :)
2012. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó, csini vagy! Hordd bátran, jól áll! :)


16/L

2012. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

vissza ne vidd. megbolondultál??

nekem nagyon teccik bár egy kicsit mini

én felvenném simán

ha az te vagy a képen akkor meg örülj magadnak mert csodás alakod van :)

lány

2012. máj. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csúnya, ilyet kaptam ajándékba, és köteleztek rá hogy horjam, de sajnos teljesen véletlenül bele került a vöröskereszt ruha gyüjtő konténerébe :D


Lehet van akinek jól áll, de az nem én vagyok.

2012. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Közben már visszavittem mert nem illet hozzám és helyette megvettem életem első kényelmes magassarkúját!:D
2012. jún. 26. 00:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!