Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hová teszitek a már használhat...

Hová teszitek a már használhatatlan ruhadarabokat?

Figyelt kérdés

Pl az ülepén kilyukad farmi meg ilyenekre gondolok. Kidobjátok? De hova? Ugyan oda ahová a többi pl konyhai hulladékot is?

Én úgy sajnálom, de tudom, hogy tartogatni meg felesleges.


2012. máj. 1. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
amit lehet, megvarratni, és odaadni a rászorulóknak. egyébként mi mindent a jólétibe viszünk, ami nem kell, ott már azt csinálnak vele, amit akarnak.
2012. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is vannak ilyen ruhagyűjtő konténerek. De ami már tényleg használhatatlan, szakad, szétfoszlik, azt nem dobnám bele.
2012. máj. 1. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más, dobd ki! Hiszen egy szakadt zoknit is kidobsz a konyhai hulladékkal együtt.
2012. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég sok ilyen ruhám van. Eddig sajnos gyűjtögettem, de most már meg akarok szabadulni tőlük. Kidobom, köszi.
2012. máj. 1. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
megjavíttatom varrónővel, és ha szépen megcsinálja (mint legutóbb), akkor utána hordom még. ha pedig már nem lehet szépen megcsinálni, akkor otthoninak használom... de enm szeretek semmit sme kidobni...max felhasználom rongynak..vagy levágok a farmerből,és csinálok vele vmit...
2012. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!