Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek 2. randira? :$^^

Mibe menjek 2. randira? :$^^

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ruhában.
2012. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyúlj be a szekrényedbe, és a 200 ruha közül vedd ki az elsőt, ami a kezedbe kerül. Vagy veszel külön erre az alkalomra egy ruhát, amit többször nem is hordasz.
2012. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoknyában mindenféleképpen! Ehhez valami csinos, női cipő (magassarkú v. balerina) + vidám színes v. elegánsabb felső (hangulatodtól tedd függővé).

Ha a szoknyát nem szereted, választhatsz valami szép egyberuhát is, úgyis kellemes, enyhe az idő!

Sok szerencsét a randihoz!

21/f

2012. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Randi alkalmával fontos, hogy jó benyomást keltsünk a másikban, úgyhogy az ilyen "nyúlj be a szekrénybe, és vedd ki , ami legelőször a kezedbe akad" című műsor nem igazán jó döntés.

Előző voltam.

2012. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Látom, egyesek nem érzékelik a gúnyt.

(Második voltam.)

2012. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en valami laza,de megis csinos ruhaba mennek. Fontos,h az elso par randin ne tunj nagyon 'probalkozonak',ha erted mire gondolok:) szerintem csonadrag,balerina,valami piros/rozsaszin elegansabb felso..karkoto,fulbevalo. En valami hasonlot vennek fel. Persze erosen sracfuggo
2012. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!