Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek 1. randira?

Mibe menjek 1. randira?

Figyelt kérdés

csipkés szélű fehér trikó

fekete rövidnadrág.

cipő milyen legyen?


18/L


2010. jún. 29. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a cipő legyen valami élénk színű, és vegyél ugyanolyan éxereket.:);)
2010. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy tűnik sportos a stílusod, szóval mindenképp vmi hozzá passzoló lapos talpú cipőt vegyél
2010. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem fekete balerinacipő
2010. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
inkább nőies :]
2010. jún. 29. 22:03
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Ha nőiesen öltözködnél, akkor nem viselnél nadrágot... Akkor vegyél fel magassarkút és egy csini térdigérő ruhát. Na, így leszel nőies.
2010. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mert nőiesen csak nadrágba lehet kinézni??..hát szerintem azért egy szép nadrágot is felvehetek ,attól még nőiesen nézek ki... mind1. Csak cipő tanácsot kértem...
2010. jún. 29. 22:56
 7/12 anonim ***** válasza:

"mert nőiesen csak nadrágba lehet kinézni??"


most akkor mi is az álláspont itt?

ha szerinted nőies vagy ezzel a szettel,akkor válassz hozzá egy nőies cipőt,legyen az bármilyen sarkú.amúgy sokat segítene, ha felkínálnál választási lehetőségeket, elmondanád, h milyen cipőid vannak.így nehezebb tanácsot adni.

2010. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

én nem mondtam ,hogy sportos vagy nőies.. írta valaki ,hogy ez sportos, de nem értek vele egyet..

cipőt meg vennék.. csak nem tudom milyet kéne.. magas sarkút avagy laposat? milyen szín.. stb stb

2010. jún. 29. 23:04
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
off: aki nőiesen öltözködik nem visel nadrágot?? szerintem ez marhaság, bocsi egyik válaszoló.
2010. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez valóban túlzás, hogy nadrágban nem lehet nőies valaki, de túl sok a nadrágos lány ahhoz, hogy ezt toleráljuk.


Amúgy szerintem a kérdező nőies ruhát írt fel (csipkés szélű trikó, a nadrágról meg el tudom képzelni, hogy nem farmer, ha már, nem illene össze), tehát nem kell bántani.

Viszont sajnos segíteni nem tudok, a balerina valahogy szerintem nem passzolna, de magassarkút nem akarok javasolni (pedig jó lenne, valami nyitott, szandálszerű) így direktbe.

2010. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!