Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz, ha egy sportosan öltözköd...

Gáz, ha egy sportosan öltözködő lány egyik napról a másikra 10 centis magassarkút vesz fel?

Figyelt kérdés

Nyilván csinosabb pólóval, farmerral, kiegészítőkkel.

Nem fognak furán nézni rám az emberek a suliban? 4 évig csak sportcipőben voltam..


2012. ápr. 24. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan észreveszik majd, demajd megsozkják. Minden csoda 3 napig tart.
2012. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából csak 1-2 napra venném fel, hogy megszokjam. Jövőhéten fel kell vennem egy fontos eseményre, és nem akarok úgy menni, hogy "terepen" nemvolt még rajtam


De nagyon utálom, ha beszédtéma vagyok, hát még ha 3 napig..

2012. ápr. 24. 19:32
 3/6 ívy1 ***** válasza:
Annyira nem gáz hogy, szinte biztos hogy,csak pozitív visszajelzéseket fogsz kapni.
2012. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jajj no para:)) ahogy nemtomki mondaná.

én is sportosabb voltam mindig is, és most volt 1-2 hónapja, hogy váltottam, kicsit csajosabb stilusra:)

pasik nem ellenezték, a lányokat meg ki nem **ja le hogy mit hisznek:))

2012. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

okés, de én a biztonság kedvéért tennék oda valami topánkát vagy laposabbat. Saját tapasztalat. Hazafelé megszenvedtem az úton a 10 centivel

17L kicsit sportosabb

2012. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Az, hogy a suliban a lányok annyira el vannak foglalva egymás külsejével, az nevetséges. Törődjön mindenki a saját dolgával. A fiúk nem fognak szólni semmit sztem, max megjegyzik, hogy csinos vagy. Ha meg valaki furán néz, akkor furán néz, nem a te dolgod.
2012. ápr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!