Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 70-75/A, tehát nagyon pici...

70-75/A, tehát nagyon pici mellű lány egyáltalán kaphat magára ilyen melltartót?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a vállra esős, és a váll nélküli ruhák is, de ezekhez nem lehet pántos melltartót felvenni. Létezik kicsi mellre pánt nélküli melltartó? Muszáj felvennem, mert nagyon lógós-lapos lenne melltartó nélkül. Sajnos tipikusan olyan mellem van, ami eleve kicsi, ám formás volt, és a terhesség-szoptatás után üres tejeszacsi :(
2012. ápr. 23. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
tudtommal 65A-ás is van:)
2012. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lero0304 válasza:
igen lehet kapni :)
2012. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Triumph-ban, pl. Nekem onnan van, évek óta használom, semmi baja. Volt hozzá pánt is, szóval nem csak pánt nélküli cuccokhoz hordom. Van a hátuljában szilikoncsík, így nem csúszik el, a helyén marad egész nap.
2012. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni, nekem is van :)
2012. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne :) Sőt, egy nagy mellet nem is igazán tart meg a pánt nélküli, gondolj csak bele.

Én Tezenisben vettem többet is, nagyon szeretem őket :)

2012. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viccelsz? CSAK kis méretben lehet kapni. Én majdnem fél évig kerestem, mire találtam egy 90D-set :)
2012. ápr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)))) esetleg volnátok olyan drágák, hogy linkeltek nekem pl teszveszen olyat, (ha van), ami Nektek bevált?
2012. ápr. 24. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!