Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen kis mellű lány is...

Egy ilyen kis mellű lány is hordjon melltartót?

Figyelt kérdés

[link]


mint a 3.sorban az 1. kép.


Még az lenne a kérdésem, hogy ha nem hord melltartót akkor az ehhez hasonló kis mellű nőknek is lóghat a mellük?


Ja és, nagyon közönséges lenne ez a mell melltartó nélkül? Csak simán valami top és semmi melltartó alatta.


2011. aug. 7. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsi mell nem lóg, így melltartó sem kell.
2011. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem pici, én csak akkor hordok, ha átlátszó a felső, vagy túl nagy a belátás.
2011. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsönek: a kis mell is tud lógni, ez nem érv.


A kérdezönek: Egyébként ha elég feszes a melled, akkor nem kell szabályos melltartó, de csak akkor mehetsz anélkül, ha se nem látszik át a mellbimbód, se nem nyomódik át a topon, mert az kihivó, és igy elég negativ benyomást kelt. Vagy vegyél alá valamit - nem tudom, mi a neve, olyan, mint egy rövid ujjatlan póló, de csak éppen a mellet takarja - ez kimondottan erre való.

2011. aug. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából a kis mell is tud lógni, egy idő után. Ezt szeretném majd megelőzni.

De sokszor még a legkisebb melltartó is nagy rám.

Nem fér bele, aminek bele kéne férnie.

Hát, azt nem tudom , hogy átlátszódna-e a mellbimbó, mert még nem voltam melltartó nélkül.

2011. aug. 7. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma láttam, hogy egy kislányon akinek még alig van melle melltartót vett fel. Ha úgy érzed, hogy szükséged van rá akkor vegyél. Egyébként vannak szivacsos toppok is ha nem találsz megfelelő melltartót. Nekem is elég kicsi a mellem és amikor megkaptam az első melltartóm nagy volt rám egy kicsit, azóta szerencsére nőttek valamennyit.
2011. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!