Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mást is nagyon tud zavarni,...

Mást is nagyon tud zavarni, hogy egyesek "nem tudnak" öltözködni?

Figyelt kérdés
Mert engem például nagyon tud zavarni, ha egy lánynak mondjuk tökéletes az alakja, és olcsó kinézetű, csúnya, egymáshoz nem illő, esetleg közönséges összhatású cuccokat hord. Más is így van vele, vagy én vagyok ilyen gonosz?:D

2012. ápr. 10. 04:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az olcsó cucc nem zavar. Nem mindenkinek van pénze márkás cuccokra. A márkás cuccokat viselők között több az össze nem illő,ízléstelenül öltözködő nő,mint akik olcsóbb holmikban járnak.

Egem ők jobban zavarnak. Ha van pénzük drága cuccokra,akkor legalább öltözzenek ízlésesen.

2012. ápr. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg a rossz alakú lány hozzá nem illő cuccban zavar. Pl 150 ks-s lány cicinaciban, haspólóban.

Az olcsóságról senki se tehet. Bemész egy önkormányzati ügyfélszolgálati irodába és a kínai árusok mintha a diplomás ügyintézőkön mutatnák be éves kollekciójukat! Tanultak és örülnek, ha a rezsi-kaja kifizetése után marad nekik egy-egy kínai pólóra. Ez van.

2012. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavar ha olcsó kinézetű. Engem a plázacicák vagy a tinir.bik a cicanadrággal,pólóval és deszkáscipővel sokkal jobban zavarnak. Akin meg csak márkás cucc van arra nem tudok ránézni. Egyszerűen irritál,mint ahogy az is,hogy rádnéz egy gazdagabb és első látásra fel tudja sorolni: hány ezer Ft van rajtad. Engem ez zavar kérdező
2012. ápr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Engem a hozzád hasonló pénzes nyomik zavarnak :)


Van akinek nem telik bármilyen ruhára.

2012. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én se azt mondtam, hogy olcsó, mert én is turkálóból öltözök meg varrok magamnak.

Az ízléstelenség, ami kimondottan irritáló. Pl. Ázsia centerből is fel lehet öltözni igényesen, stílusosan, nem muszáj a neonsárga meg pink flitteres akármit megvenni.

2012. ápr. 10. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyedül én értem, miről beszél a kérdező. Az olcsóság nem feltétlenül kell, hogy igénytelenséget is jelentsen. Attól én is rosszul szoktam lenni, mikor rózsaszín flitteres, strasszos, lakk-egyszóval csiricsáré borzalmakban vergődnek egyesek és meg vannak arról győződve, hogy jól néznek ki. Ha jobb kedvem van, nevetni szoktam magamban, micsoda nyomorultak ha rosszabb, bosszankodni. Pont egyik barátnőmmel beszéltünk róla a múltkor, hogy nem az a baj, ha valaki kínais ruhákat hord, hanem az, ha LÁTSZIK.
2012. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem inkább az zavar, ha valakinek nincs önkritikája. Pl. ha egy kövér csaj tapadós pólókat hord, vagy egy kisebb mellű olyan ruhát ami eláll a mellétől.

Ha valakin látszik, hogy nem szeret divatozni és csak felkapta az első keze ügyébe eső ruhát, az nem zavar (bár az ilyeneket sem értem de csak mert én imádok öltözködni, pedig én sem vagyok valami gazdag), szíve joga.

2012. ápr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít, mert így nincs kokurencia. Minél több a noymorék, annál jobban kiemelkedik az igényes. Ehhez így kell hozzáálni, és máris nem idegesít. Aki meg tetszik nekem nő szerelemből, azt nem nagyon nézegetem,hogy miben van, mert csak azt szeretem, aki alatta van, mint embert. Bár igaz, hogy egy menőbb cuccban hamarabb felfigyelek rá, mintha egy tömegben elvesző tucat egyén volna.
2012. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem ez nem érdekel. Mindenki úgy öltözik ahogy akar.
2012. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!