Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudna segíteni valaki, hogy...

Tudna segíteni valaki, hogy nyáron milyek ruhákat hordjak?

Figyelt kérdés
14 vagyok,alacsony és sovány.szeretnék jól kinézni,de nem tudom milyen oltozék lenne számomra a legmegfelelobb.
2012. ápr. 4. 20:36
 1/2 Egy csajszii válasza:
Én általába kis topba rövidnadrág és mini szoknyába vagyok na és persze a zanga papucs a barátom szerint nagyon jóó ez az öltözködési stilus de hakicsit félénkebb vagy akkor szerintem egy hosszab topp és egy halásznadrág is meg teszi csak az a lényeg hogy jól érezd bennem magad :D
2012. ápr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ruhák:

forrónacik(lehet pl olyan cérnás aljú,sima,akár mintás is...stb)

topok(x-hátú,sima hátú,mintás...stb)

laza félvállas felsők(lehet rövidebb,akkor azt vmi toppra vedd rá,vagy lehet hosszabb,mintás,egyszínű...stb)

miniszoknya(lehet mondjuk olyan rakott virágos,mert ha nem túl kerek/formás/megfelelő méretű a popsid az kikerekíti/tökéletesíti)

ruhák(vigyázz! térd alatt végződő semmiképpen ne legyen,mert összenyom-térd alatt azt értem h bármi ami térd alatt van-,inkább rövidebb lenne előnyösebb,kicsit lazább)

magasabb derekú rövidnaci(ezt pl azért ajánlom mert akik egy bizonyos határnál ducibbak azoknak kirajzolódik a magasderekúban a pocakjuk,neked viszont szerintem lapos/majdnem lapos hasad van,és ezen jól áll)

kantáros(hosentrogeres) rövidnaci/szoknya/ruhaszerű dolog(ez lazább megjelenést nyújt,ami szerintem illik a vékony lányokhoz...egyszerű toppal viseld)

Cipők:

telitalpú(mivel írtad hogy alacsony vagy,és 14 éves szerintem a most divatos fonott talpú telitalpúk előnyösek lennének neked)

tornacipő(lehet virágos,egyszínű,vagy vmi extravagáns mintájú,szerintem jól áll egy lazább öltözékhez,akár szoknyához is,mászkjálni,kicsit sportolni a haverpokkal-ping-pong,tollas,kosár...stb)

balerina(kényelmes,gatyóhoz és szoknyához is jó,nőies és egyszerű)

sportcipő(igen,furán hangzik de ha épp egy nagyon sportos,laza és különleges összeállítást akarsz akkor felveheted rövidnacival az akár magasszárú,akár sima sportcipőt)


remélem segítettem:D

15/L

2012. ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!