Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel ma estére?...

Mit vegyek fel ma estére? Kertipartyra megyek.

Figyelt kérdés

Mi lenne a legideálisabb öltözet?Mindenképp nadrágot akarok felvenni de mivel?Légyszi adjatok ötleteteket!

Nem alkalmi dolog meg semmi ilyen.A pasim osztálytársánál leszünk de nem ismerek senkit.

16 vok és úgy 17-től egészen 25ig lesznek ott emberek.

16/L


2009. jún. 13. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is megyek ma ilyesmire, úgyhogy leírom én mit veszek fel. Mivel szeretnék csinos lenni, és hűvös is van, egy fehér hosszú csőnacit veszek fel, rá egy fekete-rózsaszín-fehér miniruhát tunikaként, rá meg egy fekete bolerót. hozzá fekete tűsarkút. Szerintem Te is öltözz azért úgy, hogy sajnos nem 30 fok van. :( Lehet rajtad egy csinibb felső vagy ruha, de kardigánt, bolerot, pulcsit, valamit vigyél. Ha szoknyán gondolkozol, akkor mindenképp harisnya hozzá! De lényeg, hogy jól érezd magad benne. Én a helyedben egy csini feszes farmert vennék fel valami szép mintás felsővel!

Jó szórakozást estére!

2009. jún. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát az nem mindeg, hogy tábortüz melletti nyárson zsír csöpögös , fatuskon ülös lesz, vagy

kerti székes, esetleg medencés, grilles.


a kettö között az a külömbség hogy a másodikhoz akár világosabb gatyát is felvehetsz míg az elsö höz legjobb egy sötét nadrág vagy farmer.

De vigyél kardigánt vagy kiskabátot. de lazán egy könnyü nyári nadrágba, igaz farmer mindenhova jó.


a rossz az ha fübe kell magasarku szandiba rohangálni, vagy világos naciba fübe, fatuskóra ülni.

2009. jún. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köcce a válaszokat.

sztetek jó lesz a világoskék farmer és egy pöttyös ujjatlan fehér színű és rjata lila,pink,zöld,kék pötyök vannak?és tangapapucs?

2009. jún. 13. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Én estére papucsot nem ajánlanék,mert meg fog fagyni a lábad. Inkább sportcipő vagy valamilyen félcipő. Farmer jó ötlet,az szinte bárhova felveheted. Pulcsit vagy kabátot mindenképp vigyél,mert fázni fogsz-figyelj hogy passzoljon a ruházatodhoz,cipődhöz.
2009. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg a kényelem, és vigyél hosszút. Ezért a magassarkút nem ajánlanám. :)
2009. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!