Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szerintetek?...

Mit vegyek fel szerintetek? (Képpekkel)

Figyelt kérdés

Sziasztok eddig nem voltam még szalagavatón,de péntekre meg lettem hívva,a párom húga hívott meg az avatójukra. Az enyém csak decemberben lesz,és nekünk annyit mondtak,hogy fehér ing,fekete nadrág,a többit ránk bízzak,de most vendég leszek,így gondoltam inkább megkérdezlek titeket.


Nekem ez lenne az eddigi ötletem:


A kabátom ilyesmi fazonú:

[link]


A pulóver fekete,és fazonra hasonló:

[link]


A pulóver csak akkor kell,ha túl hideg van,mert az ing rövid ujjú,de mivel este megyek és vonatoznom is kell,így inkább ezzel is számolok.


Az ing(ilyen,csak fekete övvel megkövetve):

[link]


A nadrág,nálam mindig is ünneplő nadrágnak,

a fekete farmerem szolgált,eddig sosem volt

baj ebből:

[link]


A cipő (itt kettő között vacillálok)


Az egyik ilyen,csak tűsarokkal:

[link]

Ezzel az a baj,ha sietek,vagy vonaton lehet nem lenne a legszerencsésebb,vagy fázna benne már este a lábam :/


A másik,ez csizma,most vettem,ilyesmi:

[link]


Bármivel kapcsolatban esetleg van más ötletetek,tippetek szívesen fogadok,de annyit mondanék,hogy utálom a szoknyát sose hordtam,nem is fogom,így a szoknyát ne is írjátok köszönöm :)


19/L


2011. okt. 27. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, a vendégeknek elég, ha nem csövin vannak felöltözve, úgysem őket figyeli a kutya sem. Fekete nadrág, a belinkelt inggel teljesen jó, a cipő meg, ha nem edző, akkor tökmindegy. Én nagyon szeretek csinosan felöltözni, de a szalagavató pont az, ami, ha nem a sajátodról van szó, kosztümösen de fekete farmeresen is megfelel.
2011. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia köszi,hogy válaszoltál és segítettél,ment a zöld kéz :)
2011. okt. 27. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van, a pulcsi túl sportos, de írtad hogy mire kell, így az is jó. Vendégnek tökéletes.
2011. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod,megnyugtattál :)

A pulcsival az az igazság,hogy mindig is a kapucnis,cipzáros fazonú pulcsikat szerettem,

csak ilyen pulcsijaim vannak :/

2011. okt. 27. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
jó így szerintem! a csizmát válaszD!
2011. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jó lesz így:)

én inkább a magassarkút venném fel hozzá, de ha nagyon hideg lesz és nem kocsival mentek,akkor jó a csizma is:D:)

2011. okt. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!