Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek az ünnepekre?

Milyen ruhát vegyek az ünnepekre?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még messze van a karácsony, de egyáltalán nincs ötletem, hogy mit vegyek fel a nagy családi vacsorára, és szilveszterre. Nem nagyon szeretem a szoknyát, soha életemben nem is hordtam. Inkább az érdekelne, hogy milyen cipőt, felsőt, és kiegészítőket tudnátok javasolni. Szilveszterem nem lesz nagy buli, oda valami csillogóbb, vagányabb felsőt képzelnék el, szigorúan lapos sarkúval. Ötletek?
2011. okt. 26. 04:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szilveszterre vegyél egy csillogó, vagány, sötétkék felsőt. Vegyél hozzá egy sötétkék csizmát avgy cipőt. Vegyél fel egy fekete csőnadrágot. Ehhez felvehetsz fekete nyakláncot, ezüst kiegészítőket.


Karácsonykor felveheted ugyan azt a nadrágot amit szilveszterre ajánlottam. Vegyél egy világosszürke/rózsaszín vagy barackvirágszínű denevérujjú felsőt. Jók ugyan azok a kiegészítők.


De pont így legyél!

2011. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!