Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek menő egy Quechua...

Szerintetek menő egy Quechua cipő egy fiún? Vagy inkább DC vagy Nike?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen színben!


2012. márc. 19. 20:57
 1/9 cathilina ***** válasza:
100%
Én speciel pont leszarom. Ne valami neon színű büdös vacak legyen rajtad és kész.
2012. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Hát szerintem nem menő.
2012. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jubilee ***** válasza:
Régen rossz, ha a ruháid alapján ítélnek meg!!! Akkor nagyon nem jól választod meg a barátaid!!! Egyébként nekem tetszik a belinkelt cipő. :)
2012. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy menő-e.Az a lényeg hogy neked tetszen a cipő és kényelmes legyen a lábadnak.
2012. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem speciel tetszik, és ahogy nézem, kb 4 pár ilyet veszel egy DC árából.
2012. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Abban igazatok van hogy nem a cipő alapján kell valakinek tetszeni de azért van divat is.Vagy nem?Egyébként nem olyan kimondottan túracipő egy kicsit hasonlít a Nike-ra is.
2012. márc. 19. 21:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csúnya szerintem a DC meg Nike stb., bizonyos színektől eltekintve, de annyira tucat, hogy alapból rossz érzésem van miattuk és nem tudom csak úgy semlegesen nézni. Amit linkeltél, az egy tök jó cipő, nekem tetszik, de hidd el, a világon senkinek sem fog feltűnni, aki meg keresi rajtad a DC-t és direkt ezért megnézi, az annyit is ér.
2012. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tök mindegy mit visel az illető, ha az lehet egy bunkó paraszt! Véleményem szerint, nem a ruha teszi az embert. Vannak olyan ismerőseim akik márkás cuccban feszítenek, s úgy kibeszélik őket hogy szerintük ezzel akarnak felvágni!

De ha választani kéne akkor a Nike :)

2012. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
IGEN. Ne foglalkozz a többiekkel, vedd, amit szeretnél. Én javasolnám, mert a sportosságot és a fittséget, a természet kedvelését sugallja. Én szeretem az ilyen embereket. De dönts te, legyen benned egy kis önnállóság. Hány éves vagy? Minden korosztályhoz máshogy áll.
2013. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!