Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Vans cipő már nem menő?

A Vans cipő már nem menő?

Figyelt kérdés
Weston cipőm van...
2011. márc. 13. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem attól leszel "menő", hogy valaki megmondja neked hogyan is öltözködj. Ahhoz sajáz ízlés és stílusérték kell, különben csak eg leszel a sok plázamajom/plázap.csa közül.
2011. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj légy szíves. Látsz manapság ilyen cipőt az utcán avagy sem? Egyébiránt hallgass.
2011. márc. 13. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
ezekszerint hülye divatmajom vagy...
2011. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
hát van pár ember akin szoktam látni, de manapság inkább az adidas/nike cipők menne jobban szerintem:D
2011. márc. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előzőnek hogy igazából még be sem robbant szerintem a Vans mert nem sokan ismerik. nekem nagyon bejönnek és szerintem divatos.
2011. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszike a kommenteket. Tegnap vásároltam magamnak egy Vans Weston cipő mert 10e volt a Humanicban :p


Most úgy tudom Lacoste, Adidas, Nike cipőket vásárolják fel naponta tucatjával. Pont most ment tönkre az adidas superstarom de a superstar cipőket sem viszik már :D pedig jó kis cipő volt, 2 évig hordtam...... viszont ez a vans cipő nekem úgy tűnik, hogy nyárra túl párnás...

2011. márc. 14. 17:15
 7/11 anonim ***** válasza:
én imádom mind a 2 Vans-emet, és lesz*rom, hogy menő-e vagy sem... nekem tetszik, hordom.
2011. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia, jó most nem azt mondom, hogy ha nem divat akkor nem hordom. Imádom ezt a cipőt de valószínüleg veszek majd egy sima átlagos fekete cipőt. Az a baj, hogy ami jól néz ki az nagyon drága :( mind1. körbe kell nézni. van pl. az adidas superstar a fekete alapon fehér csíkok. adidas boltban 25 ezer akciós áron, humanicban 15e és most az officeban 13 ezer forint. 2 évvel ezelőtt 8500.- forintért vettem de ahol vettem ott már nem árulják többet :(
2011. márc. 14. 17:38
 9/11 anonim válasza:

Manapság egyre kevesebb Vans cipőt látok, inkább DC, Supra, Osiris, Convers cipőket látok embereken amit voltaképpen nem értek mert szerintem egytől egyig rusnya cipők :)

Amúgy most egy Vans Old Skoolom van.

2011. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

DC márkát egyszerűen rühellem, Ken Blockal együtt ^^

Converse - nem ér annyit amennyiért adják, szart se ér..

Etnies - nemrossz, de ez se kedvenc

Supra - 90%-uk undorító, a többi viszont gyönyörű

Osiris - -||-

Vans - néha jobban is odafigyelhetnének pár dologra de sztem jóféle.

bár most úgynézki és lesz :D

2011. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!