Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel életem első...

Mit vegyek fel életem első 'házibulijára'?

Figyelt kérdés

Olyan házibuli féleség lesz, de kb. pia nem is lesz (úgysem innék..). Még soha nem voltam semmilyen buliban, max sulibuliban.

Tudom..ciki, de hát ez van. Csodálkoztam is, hogy elengedtek a szüleim. :D

Normális magasságom van (163-4 cm körül) és egész jó az alakom. Vagyis a nem teljesen tapadós pólók jól szoktak állni, mert azért egy nagyonpici hasam van..

Nincs semmi 'bulizós' ruhám.

Ötletek? :/

15/L



2012. márc. 13. 16:50
1 2 3 4
 11/31 ívy1 ***** válasza:
Egyáltalán nincs nagy hasad. Tunika vagy hosszú ing és cicanadrág.
2012. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 PetFen ***** válasza:

szerintem az első képen lévő kockás ing jó,csak ne lógjon ki a hasad ! vegyél fel alá színben harmonizáló pólót vagy kis vékony pántos trikót !

ha mégsem ez mellet döntesz akkor farmer vagy valamilyen csinos póló ,torna cipő is megfelelő,lényeg ,hogy jól érezd magad abban amiben mész,főleg,hogy ez lesz az első bulid!

2012. márc. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. márc. 13. 20:04
 14/31 anonim ***** válasza:
szerintem nem olyan rossz az a has,de inkább akkor olyan vegyél fel amiben nem látszódik ki teljesesn
2012. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
48%
Cicagatyát hanyagold, p*&sás.
2012. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. márc. 13. 21:00
 17/31 anonim ***** válasza:

Jézusom, dehogy vagy hájas :O Beteges és megdöbbentő, hogy manapság már ez is dagadtnak számít egyesek szemében :S Szerintem jó a farmer + ing, vagy bármilyen póló, amiben jól érzed magad, a leírtak alapján ez azért nem annyira kiöltözős esemény lesz :))


20/L

2012. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Ti nem láttok a szemetektől??m hogy a francba ne lenne hájas? NEm azt mondom hogy ocsmány kövér disznó! ne forgassátok ki. de igenis hájas...
2012. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Lehet h kicsit hajas, de a csipod-derekad aranya jol nez ki a kepen.


Am en azt javasolnam Amit Te is mondtal. Egy kozepesen feszulos polo, vagy egy nagyon karcsusitott ing, ami kihozza a formad.


18/F

2012. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
1 kis kerekség még nem háj... amúgy csontokkal csak a kutyák játszanak, a fiúk a telt idomokat szeretik, és te pont tökéletes bomba nő vagy
2012. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!