Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől fájhat a lábam a cipőben...

Mitől fájhat a lábam a cipőben? Más is járt már így?

Figyelt kérdés

Van egy magassarkú cipőm (7 cm-es sarokkal), amit imádok. Már régóta megvan, sokat hordtam tavaly is, és nagyon kényelmes volt, még hosszabb sétákat is bírtam benne. Mostanában megint elővettem és elkezdtem hordani; a múlt héten semmi bajom nem volt benne, tegnap óta viszont borzasztóan fáj benne a lábam. Annyira húzódik benne a talpam, hogy alig bírok benne lépni. Már a lábszáram is elkezdett sajogni, és a térdem is megfájdult.

Mitől lehet ez? Olyan régóta megvan és sosem fájt benne a lábam. Mi ez a hirtelen változás?


2012. márc. 13. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak megerőltetted a lábad,vagy a lábad bemondta az unalmast.Velem is előfordult,6 napig nem tudtam normálisan lábra állni.1-2 hétig szerintem próbáld mellőzni.
2012. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!