Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ezzel az öltözékkel...

Csajok! Ezzel az öltözékkel el lehet csavarni egy pasi fejét?

Figyelt kérdés
10es skálán olyan 9es vagyok, régóta tetszik egy srác és szeretném meghódítani: piros magassarkú cipőre gondoltam fekete visszafogott, de térd feletti ruhával, illetve piros körömlakk és piros kézi táska. Mit gondoltok? Elég vad?
2012. márc. 12. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
sztem inkább r*bancosan vad, mint sexysen:S De ha neki ez jön be, végülis te ismered
2012. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

nem ismerjük.Lehet, hogy elcsavarod a fejét, de lehet, hogy csak a másik irányba :)

Ha te sem ismered, akkor gondold meg!

2012. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a körömlakkot hanyagold, sok pasi utálja
2012. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyszer egy fehér térdfeletto szoknyával+magassarkú és blézer kombinációval fogtam meg.
2012. márc. 12. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Irigylem a srácot, nekem sosem próbálta meg egyetlen nő sem elcsavarni a fejemet.


Egy biztos: nekem nagyon bejönne és egyáltalán nem találnám ribancosnak, inkább amolyan végzet asszonya stílus. Pontosan azt a hatást váltaná ki mint amit te ki akarsz váltani.


Remélem nem baj, hogy férfi voltam.

2012. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
most a körömlakktól miért lesz jobB? ő csak rondának tartja.
2012. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

a piros kézitáska már sok...a piros cipőt nem tudom elképzelni,hiszen a pirosnak is sok árnyalata van,és cipőfazonból is van egy tucat manapság...


szerintem elég ha nőies vagy és kerülöd a feltűnő színeket....

2012. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szerintem NE!!! Nem ez kell nekik! Nekem ez olyan erőltetett, hogy a tutira mész, ez fog neki is lejönni.

Hány éves is vagy?

2012. márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%

Tudom, hogy ezért le leszek pontozva, de nem érdekel...


A legtöbb nőnek fogalma sincs, hogy lehet elcsavarni egy pasi fejét. A női magazinok nevetséges tanácsokat adnak és maguk a nők is valami láthatatlan határvonalat próbálnak kerülgetni és iszonyat könnyen kijön a "nevetséges" vagy a "ribanc" jelző. Akinek visszafogott a stílusa és nem akar külsőségekkel hódítani, az keressen olyat akit nem érdekelnek ezek a dolgok.


Neked viszont 9/10-es nőként minden bizonnyal nagyon jó tested van és tudod használni. Az összeállítás remekül fog működni. Csak bátran.

2012. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ribancos, inkább igényes, amit összeállítottál. A körömlakkok tényleg hanyagold, azt tartsd meg a barátnőcis alkalmakra.


Viszont! Ne te csavard el a pasi fejét! Legyen benned nőiesség, hívd fel magadra a figyelmet, és engedd, hogy megközelítsen. De ne te nyomulj, mert ha tetszik, ha nem, ez megrémiszt sok pasit.

2012. márc. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!