Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kire mondjátok, hogy sok...

Kire mondjátok, hogy sok ruhája van?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy szerintetek egy jólöltözött lánynak hány darab felsője, nadrágja, szoknyája, harisnyája, cipője stb. kell, hogy legyen? Most tekintsünk el attól, hogy kevés ruhával is lehet jól kinézni illetve akinek sok ruhája van, azok is lehetnek "rongyok", csúnya darabok.


Tehát a darabszám érdekelne, nem az, hogy mennyi a minimum, amivel szerintetek rendelkeznie kéne egy fiatal lánynak, nőnek, hanem hogy hány darabtól számít jólöltözöttnek valaki, kire mondjátok, hogy sok ruhája van?


2012. márc. 5. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
úristen, ennyire ráérsz? :d komolyan nem tudom felfogni h tud valaki ilyeneken gondolkodni és ennyire érdekelje h még kérdést is írjon ki... felfoghatatlan.
2012. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
szomoru.
2012. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem mindegy,hogy hány darab van,hiszen egyszerre mindig csak egy öltözet van rajtad.A ruhatárad darabjai,ha jól vásároltál,akkor variálhatók egymással.A lényeg,hogy mindig tiszta,ízléses és harmonikus legyen a külsőd.
2012. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most olyan nehéz lenne számokat írni? Nem kérdeztem semmi rendkívülit!
2012. márc. 5. 21:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Most szerinted meg lehet mondani, hogy pl. 8 pár zokni és 12 db bugyi kell, vagy hogy gondolod?

Ez annyi mindentől függ, hogy az elmondhatatlan...

Hiába van pl. 15 nadrágod, ha mind koptatott farmer, de lehet, hogy van 3-4 db nadrágod, abból egy farmer, egy fekete - akár színházba is felvehető - elegáns darab, egy lila, egy zöld és egy sárga... Szóval érted.

Nyilván felsőből is kell top, rövid ujjú, hosszú ujjú, blúz meg akár tunika...

Tunikához lehet leggins. Harisnya ruhával, ami szintén lehet elegáns vagy akár utcai viselet is...


Szóval, hogy is lehetne a kérdésedre válaszolni?

2012. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem: 1 db nadrág(ha feltétlenül szükséges valami miatt) sok szoknya és egyberuha, néhány felső, harisnyák.

Egy csinos lánynak így néz ki a ruhatára, szerintem.

Ja, és néhány cipő(magassarkú, balerina) + csizma.

20/f

2012. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként a lényeg nem a mennyiség, mivel kevés ruhával is lehet csinosan, nőiesen öltözködni. Sokkal inkább az öltözék

milyensége számít.

Előző voltam.

2012. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előre mondom, hogy szerintem ez annyira irreleváns dolog, de akkor leírom számszerűen, hogy én mit gondolok.

Akinek sok ruhája van, minimum 15-20 pár cipője van. Bár lehet, hogy csak nő, érted. A nők szeretik a cipőket. Nekem van vagy 15 pár cipőm, de nadrágom meg csak 3 (hosszú nadrág).

Van nadrágja is jó pár, farmer, szűk szárú, egyenes, esetleg magas derekú, valami világosabb színű, bőrnadrág, szövetnadrág, bokáig érő; rendes, hosszú. Rövidnadrágoknál szintén: farmer, magas derekú, szövet, rengeteg a variáció, számoljunk összesen vagy 10 nadrágra (és ezeket mindet hordja is).

alapdarab a zakó, blézer is, ilyen egy nőnek általában 1-2 van, a sok ruhás nőnek legyen mondjuk 4-5, különböző színű, textiliájú.

Ingek... nem tudom, legyen mondjuk az is vagy 5-10.

10-20 póló. 15 hosszú ujjú vékony blúz (anyagtól, stílustól függetlenül). 5 vastagabb pulcsi. 5 különböző vastagságú és fazonú kabát. Meg vagy 10 Táska.

2012. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, meg hát kihagytam a ruhákat és szoknyákat. Azokból meg hát sosem elég.
2012. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Szóval az a lány, aki csak 10 darab felsőt tud felvonultatni, mondjuk suliban kéthetente látják rajta ugyanazt, az még nem a "sok ruhája van" kategória. :/

Legalábbis felsők tekintetében.

2012. márc. 6. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!