Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi ruhája kell legyen...

Mennyi ruhája kell legyen valakinek, ahhoz, hogy azt mondják, hogy sok ruhája van?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy sok az elég relatív... kinek mi a sok? Amúgy ha már van 20 pólód, 10 gatyád, 10 pulcsid, 20 pár cipőd, 10 kabátod, az már biztosan sok:D
2012. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy mind kompatibilis legyen egymással, szóval mindegyik illjen egymáshoz.

Nekem van 3 nadrágom. Egy csomó elegáns ingem. 3 jó minőségű zakóm, sok fehér póló (mivel inges vagyok, pólók azok úgysem látszanak), van 2 Deachmanos cipőm, meg kb 5-10 pulcsim (azok is elegánsak), ezeket variálom mindig, azt hoszik, hogy nagyon sok ruhám van. :D A variálás a titka, a legtöbb ember nem olyan jó megfigyelő, hogy rögtön kiszúrja, hogy úristen az a nadrág volt rajtad egy másik pulcsival, inggel, stb. :D

2012. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%

Igen, ez teljesen relatív. Nekem van kb 20 pulcsim, 50 db felsőm, 30 szoknyám, 5 nadrágom, 40 harisnyám, 40 pár cipőm, 25 egyberuhám. Anyám szerint rengeteg, én viszont nem érzem így, inkább teljesen üresnek látom a szekrényemet.


19/L

2012. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszolónak: Na erre mondom én azt, hogy igazi hölgy! Nem a ruhák mennyisége, hanem a milyensége miatt. Gratulálok! :-) Nem sok ilyen különleges lány van manapság, az egyszer biztos. Isten őrizze meg a jó ízlésed! :-)

20/f

2012. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!