Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti járnátok olyan...

Fiúk! Ti járnátok olyan lánnyal aki rossz körülmegyék között él? A ruhája mindig tiszta, rendezett csak éppen nem 1palotában él.

Figyelt kérdés
És az zavar titeket hogy nem éppen nőiesen öltözik (mini szoknya tűsarku) hanem farmerben és póló érzi jól magát? Persze neki is vannak csinosabb ruhái csak ritkán veszi fel őket .
2012. jan. 29. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem.

:)

2012. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.

Jobban tartóm valakit, aki kicsit küzdött az életében, jobban tudhatja megbecsülni az életet.

Magamról nem mondhatom hogy rossz körülmények között nöttem fel, (vagyis nem akarom azt gondolni), de egyedül álló anyámmal nöttem fel, és minden képen, általános iskolábol, borzalmasan nézek ki. A lényeg, hogy én egy olyan családott akarok majd ahól egy "egész" család van.


Ès talán az a legg jobb ha egy hasonló körülmények között felnött lányal alapítsak családott, hogy ö is fontosnak tartsa a családott.. De ugyan akkor, talán nem is ettöl függ mennyire családias lesz valaki

2012. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, ne erezd emiatt rosszul magad
2012. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a "nem egy palota" és a cigányputri között van különbség...Én nem járnék olyan lánnyal aki gettoban lakik.
2012. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki lehet gazdag, ez tény. Szóval szerintem teljesen jó egy sima póló meg farmer. :)
2012. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!