Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hordanátok kantáros farmert?

Ti hordanátok kantáros farmert?

Figyelt kérdés
Mert vennék egyet, már régóta szeretnék, láttam is egy boltban, csak az aggaszt egy kicsit, hogy mi van, ha azt gondolják, de hülye vagyok, meg úgy nézek ki, mintha a Jóbarátokból, a 90- es évekből szöktem volna ki. Szóval a kantáros gatyó nem ciki?

2012. márc. 2. 16:18
1 2
 11/12 kantáros nadrágos srác ***** válasza:
Természetesen, olyan gyakran hordok, amennyire csak tudok, remélhetőleg egyszer lesz rá lehetőségem, hogy lecseréljem az egész ruhatáram csak kantárosnadrágokra.
jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11, én is így vagyok, hétköznapokon, szinte kantáros farmerba vagyok, pár sorral feljebb írtam is nekem van a kantáros farmeromhoz hozzá való farmer dzseki, egybe szoktam fel venni, kantárokat kívülre teszem a dzsekire, nekem ez a nadrág nagyon be jött laza bő egyben, sokak idegenkednek kantáros nadrág miatt, volt olyan hogy, meg jegyezték miért vagyok ilyenbe sokaknak meg teszik és hogy jól áll rajtam, tehát én nagyon szeretem.
jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!