Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti már vesztek fel tornacipőt?

Ti már vesztek fel tornacipőt?

Figyelt kérdés
Ma is nagyon jó idő volt, és most néztem, hogy holnap dél-délutánra 13 fokot ír. Szerintetek már fel lehet venni tornacipőt vagy még hideg lenne?
2012. márc. 1. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd, valaki télen a -10-be is abba járt, de ha te a normálisabb körbe tartozol, akkor veszel fel tornacipőt, ha reggel 7-kor minimum +10 fok van
2012. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már vettem föl én egész héten abba mentem és még amikor jobb idő volt akkor előző héten is.Nem fázott meg a lábam és nem is fáztam benn.
2012. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a mostani jó időbe tornacipőbe mentem futni, és nem volt egyáltalán hideg.
2012. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok, hogy szerintem a normálisabb fajtába tartozom, mert télen a mínuszokban csizmát hordtam. ma is még az volt rajtam, de igaz, hogy nem volt benne melegem, de annyira jó idő volt és holnap is az lesz.. meg már barátnőm is ma abba jött, úgyhogy akkor holnap én is..:D
2012. márc. 1. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Még nem,pedig én imádom őket:) bár van már bélelt is belőlük,de inkább még nem..:)
2012. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem lesz stabil 15 fok, semmiképp.
2012. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak: ...Vagy csak tornaórán!

20/f

2012. márc. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én télen is abban futottam, nyáron is abban fogok, úgyhogy igen én már felveszem :-D
2012. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igen :-D bár anya nem támogatja, mert azt mondja, hogy mások még csizmába járnak. és nincs tornacipős idő
2012. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!