Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hidegben lányok mit...

Ilyen hidegben lányok mit vesztek fel?

Figyelt kérdés
Vékony felsőben vagy vastag kötött pulcsiban vagytok, vagy esetleg több felsőt vesztek fel? Illetve nadrág alá harisnyát vesztek fel?
2012. febr. 9. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Most éppen van rajtam egy trikó, egy póló egy ing és egy középvastag pulcsi. Alulra felvettem egy cicanadrágot, azon vastag naci. Azt gondolom, a több réteg jobban véd a hidegtől, mint 1 vagy 2 nagyon vastag, illetve abban mindig leizzadtam.
2012. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alulra: harisnya, arra cicanadrág, aztán farmer.

Felülre: melltartó,atléta,topp,egy vékony kis kötött hosszúújjú pulóver, aztán arra egy vastagabb hosszú újjú, aztán arra egy vastag hosszított kötött kardigán.

2012. febr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

utolsó látom te is fázós lehetsz :D


zokni, arra vastag térdzokni, vastag cicanaci, arra farmer, felülre atléta, póló, hosszú ujjú felső, és vastag pulcsi, szőrös csizma, térdig érő vastag kabát, sapka, sál, kesztyű

2012. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Idáig itthon voltam, de holnap mennem kell itthonról és nem szeretnék megfázni. Akkor akkor ahogy olvasom jól fel kell öltözni.
2012. febr. 9. 18:29
 5/9 anonim ***** válasza:
bundabugyit
2012. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Harisnya, leggings, nadrág, 2 vastag zokni, body, trikó, egy vékonyabb felső, vastag kardigán, sál, kabát, sapi, kesztyű, vastag csizma. Én nagyon fázós vagyok, sajnos még így is majd' megfagyok. 19L
2012. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit akkor vettem mikor még 0-5°C volt. Szerencsére szabadban naponta kb. 3 percet kell lennem, amíg az autóig elmegyek, onnan be az iskolába, majd szintén autóval haza. Farmer, felülre egy kötött felső, van, hogy egy sima, van, hogy hosszított, zokni, szövetkabát, lapos talpú hosszú szárú csizma vagy UGG.
2012. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vastag zokni,vastag harisnya,farmer vagy cicanaci,arra mégegy zokni.Felülre melltartó,trikó,derékmelegítő,egy pulcsi,arra egy kardi,majd a kabát.Sál,sapka,kesztyű,illetve valamelyik csizmám.Hóban laposat hordok.
2012. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nadrág alá cicanadrágot. egy póló, kardigán, még egy pulcsi, kabát, sapka, sál, kesztyű.
2012. febr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!