Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hidegben milyen harisnyá...

Harisnyababee kérdése:

Ilyen hidegben milyen harisnyát vesztek fel nadrág alá?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár napban elég hideg volt ahhoz, h 15-20Denes harisnyában fázzak. Tegnap felvettem egy 40Denest, ami jó is volt a hideg ellen, viszont ahogy beértem melózni az irodában iszonyat meleg a 40denes harisnya nadrág alatt.:S Más is van így vele, h zárt helyiségben (suli munkahely) majd meggyullad abban az öltözékben(konkrétan nadrág alatt harisnya összeállításra gondolok) ami a kinti zimankóba pont megfelelő? Van erre vmi megoldás? Felső ruházatnál nem cink, mert könnyen lekapom a kardigánt/pulcsit, ha indulok haza akkor meg felveszem. Viszont az, h nadrág le harisnya le nadrág fel, meló végén meg nadrág le harisnya fel nadrág fel elég nagy macera lenne, akkor inkább tűrök. Van esetleg valakinek ötlete, h ezen az opción kívül létezik e megoldás a problémámra?
2011. dec. 22. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem húzz egy vékonyabbat és esetleg arra (nem tudom milyen cipőt hordasz...) zoknit, vagy valami effélét, amit le tudsz kapni és jól érzed magad. :)

Lehet kapni női lábszármelegítőt. :) Az is gyorsan lent van, és mivel kötött, megtartja a hőt. :) Elteszed a táskádba és megint happy lehetsz. :P

2011. dec. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Hosszúszárú csizma + térd alatt érő vastag kabát, és meg van oldva a gond.
2011. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Én is sokáig úgy voltam vele hogy harisnyát vettem a nadrág alá, de amikor hosszú távon bent voltam a suliban, ma már a melóhelyen, így kezdtem belerohadni és majd megőrültem, főleg a vastagabb harisnyánál. Én ezt még gimibe úgy oldottam meg ezt a problémát hogy a harisnya nadrágot mellőztem. Helyette vettem combfixet amit otthon gyors felhúztam, és rá egy zoknit ha olyan cipőben vagy csizmában mentem, amihez a zokni passzol. És a combfixet ha erőse anyagból van azt simán letudod húzni a nadrágod alatt anélkül hogy levennéd, és ha indulnál haza akkor a wc-ben nadrág letol és gyors felhúzod a fixet. Vagy ha nagyon hideg van kint és már az sem hatásos akkor felveszed a szokásos combfixet, és rá egy hosszú zoknit, ami térd fölé vagy a combodig ér, és menj olyan cipőben amiben egy egyáltalán nem gáz és azt is ugyanúgy megcsinálod bent mint a harisnyás fixel. Nekem ez be vállt módszer, most jelenleg elég egy combfix mert nincs vészesen hideg. de -10 alatt már a hosszú zokni is kellhet.
2011. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vegyél fel két vékony harisnyát!
2011. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!