Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen hidegben ki hogyan...

Ilyen hidegben ki hogyan öltözik? Mennyi réteg ruhát vesztek fel? Lányok válaszát várom!

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ujjatlan top + rövidujjú póló + vékonyabb hosszúujjú + vastag pulcsi, utóbbi kettőből legalább az egyik garbó. Alul térdzokni vagy lábszármelegítő a nadrág alá.

(És csak 25 percet kell úton lennem. Képzeld, hogy öltöznék fel, ha másfél órát kéne utaznom melóba. Nem tehetek róla, fázós vagyok.)

2012. jan. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vastag harisnya- jól felhúzva, ruha alatt úgysem látszik, szóval a derekam jó melegen van, rá szoknya+felső, esetleg acélmerevítős fűző (ez utóbbi iszonyatosan jól melegít és a lehető legszebb ruhadarab), vagy egyberuha. Ilyenkor általában térd körüli, vagy max. olyan 10-15 centivel fölé érő szoknyákat/ruhákat hordok, a mini már hideg lenne.

Ha nadrágot veszek, akkor vastag térdzoknit veszek alá.

Plusz bélelt csizma, térdig érőim vannak magassarkúból és lapostalpúból is. Bokacsizmát inkább nadrághoz veszek fel ilyen időben, de ha tudom, hogy nem leszek sokat kint, akkor szoknyához is mehet (mondjuk ilyen esetben sima magassarkút is megengedek magamnak).

Sálat/kesztyűt/sapkát nem nagyon hordtam még idén, nem volt olyan hideg. Úgyhogy minderre pulóver (főleg ilyen kötött anyagúak, és hosszabb fazonúak), aztán szövetkabát.

Ennyi:)

2012. jan. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Farmer, trikó, rá egy kötött pulcsi, de nem garbó mert azokban úgy érzem magam mint akit fojtogatnak, szóval V nyakú. Hosszú szövetkabát és vagy lapostalpú combközépig érő csizma, vagy magassarkú bokacsizma. Meg van egy UGG-om is, lehet, hogy most szükség lesz rá. Emellé még kötött sál. Sapkát nem hordok, utálom, kesztyűt szintén, mert nem birok benne fogni semmit, pláne a telefonomat, mindig kicsúszik, pedig az állandóan a kezemben van, ha máshova tenném akkor percenként ijednék meg, hogy elhagytam. Igazából egész télen így öltöztem, szóval most ebben a várható nagy hidegben sem fogok kitenni magamért. Szerencsére egy nap 5-10 percnél többet nem kell kint töltenem. Kocsiba be-kocsiból ki, a suliba meg radiátor mellett ülök, ott jó meleg van, van, hogy csak a trikó van rajtam odabent. Azért az 5 percért meg felesleges lenne még 3 réteg ruhát magamra cibálnom reggelente. 17/L
2012. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Póló,pulcsi,pufii kabát,farmer,zokni cipő aztán annyi:D nem szoktam fázni... annyira :)
2012. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hosszú nadrág, felső, meg egy kardigán. Kb ennyi.
2012. jan. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nadrágban vagyok, akkor egy harisnya, fölé a nadrág, top, vékonyabb, hosszú ujjú felső, kardigán vagy pulóver.

Ha szoknyában vagyok, akkor akár 3 harisnyát is fel tudok venni, és ez jobban melegít, mint egy nadrág, kiváltképp, ha gyapjúszoknyát húzok. Felülre akkor is ugyanazt húzok, mint naci esetét.

Aztán persze béléses szövetkabát, gyapjúsapka, vastag sál és kesztyű.

2012. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Harisnya,nadrág, top,hosszú ujjú vékony felső,hosszú ujjú vastag felső

sál,sapka,kesztyű,ha úgy adódik

2012. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kocsival járok, de még így is vastag zoknit hordok a szőrmebelsejű csizmámhoz, bele tűrve a farmert, felülre a melltartó fölé egy póló vagy egy trikó betűrve, plusz kötött pulcsi vagy kardigán.

Ja és a kabátom tollbéléses pufi, és még így is sokszor szétfagyok :)

Ha gyalog járnék, akkor harisnyát vennék még fel a nadrág alá, 2 zoknit és plusz egy réteget felülre. Na meg sapka, sál, kesztyű.

2012. jan. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Harisnya, nadrág, Trikó, hosszújújjú vagy rövidujjú és kardigán, rajta még egy meleg pulcsi, és szövetkabát. kesztyú és sál. Ahogy így olvasom csak nálunk van ennyire hideg xD senki se fázik csak én :D
2012. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
no akkor én veszek fel egy cicanadrágot, farmert, 2 zokni, ujjatlan body, póló, vékony hosszúujjú pulcsi, vastag pulcsi, néha ebből 2 is, sapka, sál, kesztyű, bundás magas talpú csizma, bélelt térdig érő szövet kabát. és apoén, hogy néha még így is fázom!!
2012. febr. 1. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!