Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar Tisza márkáról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem cipőm van, kb. 4-5 éve vettem, de még mindig érződik a bőr illata. belül a talpából sem kopott ki a Tisza felirat. mint más cipőknél.. meg vagyok vele elégedve! :)
2012. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
jó a minőseg, de nem tetszik a kinézete, a stílusa, maga a neve. Ezért is nem olyan népszerű...
2012. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyerek koromban is volt Tisza cipő.Csak akkor még nem volt "márkás" csak Tisza volt és kész.Sajnos apám mindig Tisza cipőt vett adidas helyett..Annyira utáltam,hogyha tehettem nem is igen hordtam.

A vicc az egészben az,hogy még ma is fent van a padláson dobozban legalább 10-15 pár Tisza cipő amit annak idején apám megvett,de nem hordtam(elrakta,hogy jó lesz majd valamikor,enni nem kér)

Még ma is kiver a víz ha fel kéne vennem,.

2012. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos jó minőség, de ahogy az előző hozzászóló is mondta, akkor sem kéne, ha ingyen adnák. Valami tragédia volt régen is, most meg pláne, bár, ma a retro a divat, ami nekem már akkor sem tetszett, amikor még csak az volt.
2012. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szép is, és jó minőségű cipő, lehet nyúzni
2012. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Túl van árazva szerintem, az Adidas vagy Nike jobban megéri.
2012. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó minőség de nekem nem tetszik a fazonja..

Nem rég rendeltünk egy cipőt képen annyira jó volt élőben meg.. o.O (igaz ez táncos cipő de az mind1)

2012. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Karácsonyra kaptam egyet, azóta hordom, de teljesen újnak néz ki..

Most, így pár centi hóban is abban járok, nem is ázik be, és nem is fázik benne a lábam..

Teljesen meg vagyok vele elégedve!

2012. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!