Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez gáz 20 évesen?

Szerintetek ez gáz 20 évesen?

Figyelt kérdés
a helyet az h imádom a micimackós/rózsaszín /hello kittys cuccokat...és szeretem 2 copfban hordani a hajamat,és szeretem a színes tarkabarka vidám cuccokat,színes tornacipőket stb...nem tudom miért van e(am is kb 16évesnek néznek"komoly" cuccban is,de nem zavar)vagy már illene nőies,elegánsabb cuccokra váltanom???köszi előre is...ja lány vagyok am,ezt kifelejtettem.XD
2012. febr. 5. 11:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Isten látja lelkem,nem kötekedésből írtam ezt,ősintén kíváncsi vagyok a véleményedre.
2012. febr. 5. 13:58
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem nőttél fel?

Azért, mert úgy pattogsz itt, mint egy túlbuzgó gyerek :) Erre nincs jobb szó.


"Tudsz talán felmutatni benne sok-sok helyesírási hibát?"

Egyáltalán nem mondtam, hogy helyesírási hibáid lennének, azt mondtam, hogy az írásképed nem egy felnőtt emberé. Azaz összefolynak a soraid, nincs szövegkohézió, halmozott írásjeleket használsz, és tizenéves hangulatjeleket, kis betűvel kezded a mondataidat. Ezt nem rosszindulatból írom, csupán tény.


"Komoly hangvételű könyveket is olvasok(pl.Dosztojevszkij-Bűn és bűnhődés,Flaubert-Bovaryné)stb..."

Remélem tudod, hogy ezek kb. 10.-es kötelező olvasmányok, szóval úgy 16 éves korodban meg kellett volna már ejteni őket.


A többire egyszerűen annyi, hogy te is tudod, hogy az öltözködésed több, mint gyerekes. Maga a kérdésed is, hiszen ha egy határozott, érett ember lennél, aki így felvállalja és jól érzi magát, akkor meg sem fordulna benned, hogy ez "gáz". Szerintem te igen is le vagy ragadva valahol a múltban, és tudod, hogy ideje túllépni, csak nem mersz, mert talán ez a gyerekkorhoz való ragaszkodás egyfajta biztonságérzetet nyújt, vagy hasonló. Pl.: a gyerekeknek nem kell felelősséget vállalnia, vagy éppen mindig a helyzethez illően viselkednie, egy felnőtt embernek pedig igen, és hasonlók. Én az ilyen magatartástól való elhatárolódást látom leggyakrabban ebben a viselkedésben.

2012. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Egy határozott/felnőtt ember nem bizonytalanodhat el talán?

Nem pattogok egyébként,csupán feltettem egy kérdést.Másik:nem mindenhol kötelező olvasmány,pl.a Bovaryné..nálunk csak ajánlott volt anno.Most tetszett meg,szerintem jobb is,hogy most olvastam,jobban be tudtam fogadni(azért igencsak realista volt Flaubert)

Ezeket a dolgokat nem azért írtam le,hogy hencegjek a semmivel,csak tájékoztatásképp,nehogy hamis kép alapján ítéljenek,ergo ne képzeljenek egy nyávogós,csili-vili hülye libának,akinek apuci elintéz mindent.

Persze nem vagyok dühös rád hiszen azért írtam ki a kérdést,hogy leírhassák a jó/rossz véleményüket,akik szeretnék.

2012. febr. 5. 14:38
 14/20 anonim ***** válasza:

Ez nem jó/rossz vélemény, én nem mondok értékítéletet feletted, ugyanis az senkinek nem a feladata...

Csak annyit mondtam, hogy nekem még nem tűnsz felnőttnek.

2012. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én annak érzem magam,de ki tudja...Egy kívülállónak esetleg nem tűnök annak,de hát ez nem baj.Lehet más lenne a véleményed ha ismernél lehet nem...sose tudni
2012. febr. 5. 15:03
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

fu hát ez nagyon ki tud boritani... kötelezö olvasmány juuuj.na igen csak ezek a kötelezö olvasmányok a sulis korszakban elég nehéz könyvek én ezeket egyáltalán nem értettem. szerintem pont felnöttnek valo könyvek...

ez az egyik..

a másik.

csak mert itt pattog mint egy kisgyerek nem felnöt!!!

sajnos a legtöbb felnött egy kiégett szürke, begyepesedett nyomorék, akik a saját gyerekük szintjére képtelen lesüllyedni és játszani vele.szerintem pont az a felnött aki felnöttként is képes gyerek maradni!aki nevet, fogocskázik,dedos dolgokat csinál stb. azzal lehet a legjobban szorakozni!

ebböl a csajbol ha akar majd gyereket fantasztikus anyuka lesz de ha nem akar akkor is ott lesz neki a gyerekes munkája!benne van energia és lelkes vannak céljai és sok dolgot csinál egyszerre.igazi életöröm!


esküszöm ezt csak irigységböl mondjátok,mert ö boldog.

undorito az emberiség!


és kit érdekel ha tegyük fel még nem felnött!

de ha jol végzi a munkáját, szeretö feleség, jo háziasszony akkor igenis életrevalo!bárcsak mindenki ilyen lenne!

2012. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, utolsó válaszoló.

Nem is tudod,mennyire jólestek a soraid,és milyen örömet szereztél vele:)

Igen a kötelező olvasmányok szerintem nem igazán voltak izgalmasak számomra még anno,de most már teljesen(persze nem mind)Remélem igazad lesz,és tényleg jó anyuka leszek majd,hiszen a gyerekek a legeslegértékesebb kincsek az életemben...igaz ők nem a sajátjaim,de annyi szeretet lehet tőlük kapni,hogy ihaj.Nagyon drágák:)Am mindig el akarják könyörögni a kislányok a cuccaimat(legalább nekik tetszik:))Ha lesz is saját babám,tuti örökbefogadok min 1et:)no de ez már nem idetartozik:)De köszönöm mégegyszer!

2012. febr. 6. 16:06
 18/20 anonim ***** válasza:

"esküszöm ezt csak irigységböl mondjátok,mert ö boldog.

undorito az emberiség!"


Én is boldog vagyok. Sok mindennel lefoglalom magam; szeretek főzni, festeni, grafikákat készíteni, ruhákat tervezni-és varrni, olvasni (és mellesleg szerintem ezek teljesen érthető olvasmányok voltak 16 évesen is. Tényleg vannak, amik unalmasak abban a korban, de érthetetlennel egyel sem találkoztam. Ellenben az egyetem folyamán rengeteg nehezen érthető olvasmány volt, pedig akkor már "érettek" voltunk hozzá. Nem kor kérdése, van, amit 60 évesen is nehéz érteni, de ezek nem azok.), vannak terveim, 6 nyelven beszélek, és idén végre elhagyom ezt az országot, ahol ilyen utálkozó emberek vannak, mint te. Ja és remélem megnyugtat, hogy annak ellenére, hogy én nem árok hello kittys cuccokban huszonévesen, ugyanúgy szeretek játszani, és nem érzem leereszkedésnek. De itt nem is ez volt a kérdés.


A kérdés így szólt: "SZERINTETEK...". Na most én leírtam, hogy SZERINTEM. Nem az az egyetlen meglátás, amit te írsz, és nincs helyes meglátás, szóval azt ajánlom, hogy nézz magadba alaposan, mert semmi jogod másokat undorítónak nevezni ez alapján. Felszínes vagy.

2012. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én csak az elöitéletre mondtam hogy undorito! nem mások véleményére.sajnálom ha félreérthetö volt.
2012. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

A felét sem olvastam el annak, amit itt te és a hozzászólók írtak, de már abból is kitűnik, hogy valóban még nem nőtt be az a bizonyos "fejed lágya".


De sebaj, a nagyanyám 85 éves és még mindig infantilis (nem szenilis), és én sem megyek a szomszédba egy kis hülyeségért 41 évesen (biztos családi vonás nálunk).


20 évesen amúgy nem kell azon kiakadni, ha lekislányoznak, mert akkor még - hiába a főiskola, a sok pasi, a még több könyv - kislány az ember lánya. Nem véletlen, hogy még mindig egyes országokban 21 év a nagykorúság.


Ne törődj semmivel, élvezd az életet, a gyerekes ruhákat, kinézetet, 40-50 évesen, családdal, munkával, ránccal - és sok tapasztalattal - a hátad mögött úgyis visszasírod a régi szép időket, amikor még nem néztek hülyének 2 copf miatt :-)

2012. febr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!