Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az probléma egy csajnak ha...

Az probléma egy csajnak ha túl drága cuccok vannak rajtam és ő pedig nem tud igy öltözködni mint én?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet probléma egy lánynak ez? Mert ha egy átlagos ruhába vagyok akkor is kb. lacoste cipő 35

gas farmer 28

ed hardy polo 30

óra 100

öv 15

ez már 200k. és ő rajta meg lehet max 40k..

ez ellen mit kellenne h tegyek?


2009. máj. 31. 19:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem kell idejönnöd azzal a csajjal egyetemben, és nem kell itt dicsekedni. Én a "max 40k" ruháimban is tökéletesen megvagyok, szeretem a barátomat, aki meg szerintem "max 40k" se. Szoktam látni a suliban ehhez hasonló bájgúnárokat, és sz*rráröhögöm magam azon, hogy ott feszítenek a drága cuccaikban, közben meg olyan ocsmányul néznek ki, hogy az hihetetlen :D
2009. jún. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hadd írjam már le az én átlag öltözetemet.

cipő - Converse - kettő van, az egyiket örököltem, a másikra gyűjtöttem (4 évvel ezelőtt) 0/11900 ,-

póló - Jeans Club vagy C&A, 1000 forintnál többet nem adok ki egy felsőre, kivéve, ha valami nagyon extra.

farmer - általában C&A leértékelt. - 3000-4000 forint

órát nem hordok, a telefonomat használom ilyen célokra.

öv - kb. 1000 forintos öv.


Általában 10000 forint elég arra, hogy bevásároljak, és mindenki dícséri a stílusomat. Azért, mert nekem nincs szükségem arra, hogy csiricsáré százezres cuccok mögé bújva éljem a kis életemet, elég meggyőző személy vagyok ahhoz, hogy egy krumpliszsákban is figyeljenek rám. Nem azért nem kapok több pénzt, mert nem akad, hanem azért, mert nem szükséges. Inkább a hobbijaimra költöm a pénzemet. Mégis van barátom vagy másfél éve, és sosem azt figyelte, hogy van-e Retro cuccom, vagy valami. (amúgy van, ajándékba kaptam, és hánynom kell ettől a kultusztól - mellesleg remélem tudjátok, hogy magyar...gondolom így annyira már nem menő ;) )


Szóval, a kérdésedre a válasz: nekem elég nagy probléma lenne, mert nem egy komplett plázát keresek, hanem egy intelligens társat.

2009. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, de ha szeret akkor nem szakít ez miatt veled.
2009. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!