Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az probléma egy csajnak ha...

Az probléma egy csajnak ha túl drága cuccok vannak rajtam és ő pedig nem tud igy öltözködni mint én?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet probléma egy lánynak ez? Mert ha egy átlagos ruhába vagyok akkor is kb. lacoste cipő 35

gas farmer 28

ed hardy polo 30

óra 100

öv 15

ez már 200k. és ő rajta meg lehet max 40k..

ez ellen mit kellenne h tegyek?


2009. máj. 31. 19:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igazából nem is a csajt zavarná, hanem téged foglalkoztat nagyon.. Szállj le a földre (bocsii, nem akarok durván fogalmazni) és ha tényleg érdekel a lány, akkor add önmagad.. Ha meg ez nem megy, és állandóan z anyagi dolgait figyeled, te is, ő is jobban jár, ha tovább lépsz..
2009. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%

Hogyha szeretitek egymást ez nem lehet gond. Ha ez inkább téged zavar, akkor vegyél neki néha egy-egy drágább ruhát. Egyébként márkás ruhákat nem hord a csajszi, vagy olyan árkategóriásat, mint te? Mert szerintem ez nem mindegy. Én általában /ha már erről van szó:P/ Adidas v. Converse cipőt, Mayo Chix, Retro vagy Amnesia rövid vagy hoszúgatyát és Mayo Chix, Amnesia, Misso, Retro, vagy ha valami megtetszik egy kevésbé márkás, de nem kínai üzletben. Csajok közt ezek elég felkapott márkák, mégsincs rajtam olyan értékben ruha, mint rajtad:) A légyeg szerintem az, hogy szeressétek egymást, és stílusos, ízléses ruhákat hordjatok, ami nektek tetszik.:)


16/L

2009. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Én lennék a csajod, engem nem zavarna!!!:)
2009. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezt neki is előadod, és melletted marad, akkor vegyél neki egy új ruhatárat..komolyan mondom.
2009. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem érzékelteted ez vele, akkor nem lehet baj. 40k is nagyon sok pénz...nekem legalábbis az. Rajtam max. 20-25 e ft körül szokott lenni ruha, pedig főleg butikokban vásárolok, mégis megfordulnak utánam a fiúk. Szóval van abban valami hogy nem a ruha teszi az embert (vagy legalábbis nem a ruha értéke.) Ha komolyan szeretitek egymást ez nem lehet gond! De jó ötlet ha alkalmakra veszel neki valami szép drága cuccot, tuti örülne neki! :)
2009. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
83%

Hát most majd jöhetnek a lepontozások,de ez akkor is borzalmas!

Miért számít annyira,hogy ki milyen drága cuccokban jár?

Szerintem majdnem minden ruha ugyan annyi ideig bírja,legyen itt szó Adidasról,Nikeról vagy akármilyen más márkáról!Mindegyiknek ugyan olyan sz@r a minősége...

Én bevallom,hogy kínaiban vásárolok és ugyan addig bírta egy butikos,drágább gatyám,mint egy kínai...sőt!

Még tavaly vettem egy farmert a kínaiban és még mindig semmi baja,viszont pár héttel ezelőtt vettem két butikos gatyát és már mindkettő ki van szakadva,szal úgy sz@r ahogy van!

Tényleg ez a mai világ?Annak alapján kell meghatározni az embereket,hogy kin milyen értékben vannak a ruhák és az,hogy maga az ember milyen az már lényegtelen?

Hát gratulálok minden ilyen,előkelő és beképzelt bunkónak,csak majd ne csodálkozzanak ha emiatt nézik majd le őket!

Csak el ne bukjatok,hogy így fennhordjátok az orrotokat!

Nah üdv!


Ja azt elfelejtettem,hogy ma 300 k értékben volt ma rajtam ruha,ebből csak a fehérneműm 80k...+o(

UNDORÍTÓÓÓÓ

2009. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem probléma.

A barátom is drága ruhákat hord, nekem pedig alig jut ruhára. Mostanság ráadásul ételre is úgy kell összekaparni a pénzt. Szívesen hordanék én is ilyen drága ruhákat, de nem tehetem meg. Így eléggé zavar amikor a barátom a pénzről beszél.

Az, ha jól nézel ki nem gond, de akkor ha neki veszel ajándékot ne 2 forintért vegyél! És ne hozd szóba a pénz témát, mert elszomoríthatja őt.

Különben szerintem 40 se kevés! Én már annyinak is örülnék.

de jó annak, aki gazdag....

2009. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
Te jó Isten! Tényleg ennyire számít a márka. Ki nem szarja le azt a jelet, ami a ruhán van. Nekem mindig az számított, hogy jól nézzen ki. Több márkás, ám divattalan ruhám is van (no nem is veszem fel). A párom múlkor jobban nézett ki a noname, varratott öltönyében, mint én a több tízezres koktélruhámban. Kevesebb pénzből is lehet jól öltözni, ahogy sokból is szarul. És ha én meglátok egy szép párt az utcán, nem azt nézem, hogy melyikük ruháján milyen márkajelzés van. Szóval ezt nyugodtan magyarázd el a barátnődnek. Meg azt is, hogy sok turkálóban lehet ám találni, mondjuk Esprit pulcsikat, amin ha szerencséje van még a cimke is rajta van. És senki nem mondja meg róla, hogy nem 20.000-be került!
2009. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
51%

Sztem nem lehet probléma ha normálisan kezelitek és nem dicsekedsz állandóan a cuccaiddal.

Nekem is a barátom megveszi a gas felsőt 35ért, a retro övet 20ért +karkötőt, nyakláncot 40ért. Én sajnálom rá azért a pénzt, azt nem mondom h néha nem engedem el magam, mert vannak drágább cuccaim, de inkább úgy vagyok vele h 10ezerből veszek 2felsőt és 1nadrágot, nem pedig egy övet.

De az biztos h a barátnőd örülne ha meglepnéd egy drágább ruhadarabbal. Csak ne érezze úgy, h neki is "muszáj" drága cuccokat venni e, mert előbb-utóbb mást keres, akinek nem fontos ennyire a pénz. Remélem segítettem, bár az előttem szólók is jókat írtak. Sok sikert!

2009. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%
Akkora kamu vagy,15 ezerér övet senki nem vesz,nemis nagyon van,lehet hogy van edhardyd de kamu,ne mondj olyat ami nem úgy van :D Szerintem. Ja és nem tudhatod hogy neki milyen cuccai vannak,lehet hogy nem jár jó cuccokban és kiderül hogy külön mozijuk van a lakásban vagy egy enzo van a garázsban :D Én már mondtam 1000.-et egy nadrágra ami 150e volt :D szóval megtévesztő nagyon sok minden :D
2009. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!