Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az probléma egy csajnak ha...

Az probléma egy csajnak ha túl drága cuccok vannak rajtam és ő pedig nem tud igy öltözködni mint én?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet probléma egy lánynak ez? Mert ha egy átlagos ruhába vagyok akkor is kb. lacoste cipő 35

gas farmer 28

ed hardy polo 30

óra 100

öv 15

ez már 200k. és ő rajta meg lehet max 40k..

ez ellen mit kellenne h tegyek?


2009. máj. 31. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

a k az milyen pénz??

amugy engem nem zavarna de nem hiszem hogy a csaj mondaná neked ha zavarná is

2009. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
a drága cucc magában nem zavar. de ha ehhez nagyképű és lenéző a fiú, akkor nem foglalkoznék vele. egyébként óriási szakadék tud lenni egy kapcsolatban a nagy anyagi különbség.
2009. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Ne tegyél semmit, add önmagad. És ha ez vagy te, akkor ez is legyél, ne akarj megváltozni valakinek a kedvéért. Úgy sem tudunk mindenkinek megfelelni.
2009. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%

Nekem teljesen ugyanez a problémám, mint neked, csak én lány vagyok:D:D És a fiúkat úgy vettem észre még jobban zavarja, ha egy lánynak jobb az anyagi helyzete. De én nem foglalkozom már a megjegyzésekkel, amit a ruháim miatt kapok, mert csak irigységből mondják... és csak sajnálom is azt, akinek nincs jobb dolga, mint mást kritizálni! Különben ma így voltam felöltözve: Tommy Hilfiger polo, Replay farmer, Dior óra, Dolce&Gabbana farmerdzeki, Lacose sportcipő, Swarovski nyaklánc+ fülbevaló :) Árakat nem írok, gondolom úgyis tudod nagyjából. :D

Szerintem ne foglalkozz azzal, ha egy csajnak ez gond, inkább örülj neki, hogy mindig jól öltözött vagy! ;) Aki meg mást mond az irigykedik! :P

2009. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy neked sok pénzed van, a lánynak meg nem, azzal alapjában nem lenne gond.

Csak azért szerintem egy kicsit feszélyező lehet a lánynak, de persze meg lehet oldani. De ez nem a ruhékban lehet szerintem zavaró, hanem ha olyan a hozzáállásod. Szóval mondjok lenézed olyan dolgokért, amik amiatt vannak, mert nincs pénze ( pl. nem tud úgy öltözködni, nem tud elmenni bizonyos helyekre, nem tud drága ajándékot venni, ilyesmik). Meg ha folyton nagyzolsz azzal, hogy sok pénzed van.

2009. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha a csajnak is így elmondod mi mennyibe kerül rajtad szerintem ott hagy téged.. XD Persze, ha normális csaj és nem a pénzedre megy...

Egyébként neked szerintem többet jelent ez az anyagi dolog, mint neki... Kicsit lenézően hat ez a "rajta meg lehet max 40k..."

Kezdj olyannal akin szintén 200000-300000Ft-os cuccban jár és nem lesz ilyen problémád! ;) Legalább lesz miről beszélgetni! :) És még tuti versenyt is szervezhettek ki tud drágábban felöltözni!!:D tök izgiiiiiii:D

2009. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni hogy ezt most nagyképűségből írtad vagy azért mert ez téged tényleg nyomaszt!

Alapjában szerintem nem lenne gond a csajnak h rajtad ilyen drága cuccok vannak,sőt(ha szeretitek egymást)!Ha téged zavar h ő rajta nincsenek márkás ruhák, legalább néha meglepheted őt egy két drága dologgal!

2009. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
21:03 nagyon jól írtad :D ez lenne az ideális, kezdjen valaki hozzáhasonlóval és versenyezzenek xD nagyon gáz, hogy egyátalán ilyen kérdést képes voltál feltenni, csak téged minősített...
2009. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire zavar vegyél neki is drága cuccokat
2009. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt azért írtad ki, hogy dicsekedj?

Gondolom ha így összeszámolod a pénzt (ráadásul rajta is!) akkor mindig ilyen vagy és ezt érzi ő is. Biztos rosszul esik neki néha...

Különben meg ha szereted ne ezzel foglalkozz, hanem vegyél neki is drága cuccokat.


Mellesleg olcsó ruhákból is lehet jót és divatosat vásárolni, nem kell feltétlenül megfizetni a márkanevet.

2009. jún. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!