Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra nagyon gáz így...

Szalagavatóra nagyon gáz így öltözni? Szerintetek jó?

Figyelt kérdés

Nem lesz nagy durranás, nem egy jó iskoláé,hanem egy úgymond ' szegényebb ' szakmunkásképzőnek a szalagavatója lesz. Szerintetek jó ha így öltözök? Nem vagyok az a kiöltözős típus... Felveszek majd hozzá egy swarovski nyakéket, karkötőt, és fülbevalót (fekete ezüst nyakpánt,karkötő, bogyó füli) .


itt a ruha ( az arcomat kitakartam,mert beteg vagyok és elég viccesen néz ki :) ):


[link]


a felső közelebbről:


[link]


Köszönöm a segítséget !:)


2012. febr. 2. 16:57
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok, bár én örülnék ha másképp néznék ki,de ez van..:) köszönöm:))
2012. febr. 2. 17:49
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

ejjj ezek a lányok sosincsenek kibékülve magukkal..:D

pedig tényleg jól nézel ki :)

2012. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
19%
tényleg fiús a ruhád és az alakod, de a melled az csajos!
2012. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Igen, a melltartóval könnyű "felpushuppolni" a melleket...oldalról elég laposnak tűnik:S

Egyébként valami ékszerrel, kis táskával, övvel jobban feldobhatod a ruhádat és akkor szerintem odaillőbb lesz.

2012. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Jó csaj vagy, alakod nagyon bejövős, ruha is jól áll, de NEM szalagavatón.Ott valami csini koktélruha dukál:)
2012. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Elmegy,de én ilyen alakkal simán felvennék valami csinos koktélruhát.Szalagavatód úgyis csak egyszer van :)
2012. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

szerintem nem az ő szalagavatója, csak vendég lesz:D

nekem legalábbis ez jött le..

2012. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szalagavatón még a kövér ronda lányok is koktélruhát húznak, szóval egyrészt kakukktojás lennél kb másrészt lehet nem szereted a szoknyát de hidd el hogy baromi jól állna:D:)
2012. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem az én szalagavatóm lesz. A szoknyára ne is próbáljatok rábeszélni:D Nem én leszek az egyetlen aki nadrágban lesz, már kérdezgettem pár embert. Meg nem egy olyan szalagavató lesz ahol utána buli lesz vagy ilyesmi, 1 órás műsor, vagy 2 , szalagtűzés meg ilyenek, és megyünk haza. Mindez délután 3-kor krzdődik.. szóval..:)
2012. febr. 2. 19:55
 20/27 anonim ***** válasza:
Jah az úgy más ha csak vendég leszel, úgy teljesen oké szerintem:)
2012. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!