Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra milyen cipőt...

Szalagavatóra milyen cipőt vegyek fel?

Figyelt kérdés
Nincs semmi elegáns cipőm, ha veszek is egyet, akkor milyet érdemes keresni? (9-es vagyok)
2012. jan. 27. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
kényelmeset, amiben kibírsz több órát és táncolni is tudsz benne. én anno egy nem túl kényelmes, de annál csinibb cipőben mentem, az este utolsó óráit már mezítláb töltöttem...és nem én voltam az egyetlen.:)
2012. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármit fogsz csinálni lapos talpúba legyél, max vigyél magaddal balerina cipőt és vedd át ott
2012. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenképpen valamilyen magas sarkút. Egy ilyen különleges alkalomra ez alap. Egy estét igazán ki lehet bírni benne, még ha tudod, hogy táncolni is fogsz előreláthatólag. Különben sem hiszem, hogy 9.-eseknél másnap reggelig tartó mulatozásba torkollna a dolog, valószínűleg hamar véget ér. Később lesz még magas sarkú sokkal hosszabb ideig is egy huzamban a lábadon. ;)
2012. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egy elég magas cipőben voltam, de aztán átvettem egy lapos talpút. Szerintem te is így tedd, az elején legyen alkalomhoz illő, a végén pedig már úgyis mindegy lesz(az elején mondják majd úgyis hogy jajj de csini vagy).
2012. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!