Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra milyen ruhát...

Szalagavatóra milyen ruhát vegyek?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek lesz, és nem tudom milyen ruha illene. 16 éves lány vagyok. arányos testalkattal, nem vagyok túl vékony de dagi sem. esetleg tudnátok linkelni képeket is? köszönöm. :)
2011. jan. 18. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak jók!

2011. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak százmilliószor lett már feltéve ez a kérdés. De tényleg. Pontosan ugyan így is, meg máshogy is. 16 éves lányok is tették már fel a kérdést.


Amúgy meg szoknya-blúz, esetleg egyberuha, csini harisnya, cipő.

2011. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én sok szalagavatón voltam már, a kis fekete ruhák szoktak jól kinézni. Ha szatén a ruha, vagy valami elegánsabb, akkor a sötétkék, sötétzöld is jól tud mutatni, de az a lényeg, hogy ne legyél topis. Ált. magassarkút szoktak felvenni, de egy csinos kis balerina cipő is megfelelő, a lényeg, hogy elegáns és kifinomult legyél, mintha színházba mennél. Ha ragaszkodsz a nadrághoz, akkor egy fekete blézerrel tudod feldobni a szettet, és egy hosszú nyaklánccal ugyanazt a hatást éred el. Remélem tudtam segíteni.
2011. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csőgyatya+smoking és ha lehet akkor szakadt legyen
2011. febr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!