Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem gáz ilyet vagy...

Csak szerintem gáz ilyet vagy hasonlót hordani?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 31. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz. ha valakinek sportos stílusa van, akkor jól megy hozzá. én mondjuk csak futni veszek fel ilyen cipőt, hétköznapra nem hordanék
2012. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én hétköznapokra gondoltam.Manapság már olyan modern,és szép cipőket kapni,és mégis látok pár srácon ilyen stílusú cipőt!Nekem nem tetszik.Imádom a szabadidőket,és a torna/sportcipőket,de ezt valahogy nem venném fel.
2012. jan. 31. 18:03
 3/12 anonim ***** válasza:

sztem is fura ilyet hordani.

17/L

2012. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha valaki az utcára veszi fel az furcsa,csak futásra "való" sztem.
2012. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utcára a barátomnak (21) is ezek tetszenek, ilyet hord sajnos. :(

19L

2012. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Már nem azért de igenis van akinek fontos a cipő!:D ha az én pasim ilyet hordana tuti elvinném magammal vásárolni :D
2012. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Hű, csajok, ha már a 'pasitok' cipője(!) ellenérzést vált ki bennetek, mi lesz akkor, ha megcsal vagy elhagy titeket?


Miért rontjátok tovább a nők hírnevét? Így is felszínesnek és bugyutának tartanak minket...


19L

2012. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
A cipő igenis fontos, ha mi nők adunk magunkra akkor elvárható hogy a pasi is adjon. Egyébként ez tényleg futócipő, és én is csak futásra használom. De amikor Prágában jártunk, eleinte furcsálltuk, hogy a japán és más turisták csinosan fel voltak öltözve de a lábukon ilyen cipők voltak. 5nap után megértettük őket, miután már minden bajunk volt a cipőktől, mert már lejártuk a lábunkat. tehát hosszútávú gyalogláshoz és városnézéshez is tökéletes, de attól még csúnya:-)
2012. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
osztálytársam is ilyen cipőben jár suliban, de nagyon ocsmány, az ilyen cipők szerintem sportoláshoz valók
2012. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

én ezt a fazonut hordom csak full feketében.csak azért tünik mindenkinek gáznak mert kiment a divatbol.

én meg szarok a divatra.

régen mindenki ilyet hordott pár éve.nekem meg ezek a lapos, tornacsuka utánzatok nem tetszenek. na oszt most mi lesz???


exem pl ezeket a mai nike rikitó kék szinü cipöket kedveli. szerintem az undorito. de mindenki kérdezte hogy uuu hol lehet ilyet kapni neki is kell....

2012. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!