Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted, hogy nézek ki?...

Szerinted, hogy nézek ki? Milyen vagyok? (19\lány)

Figyelt kérdés

Szerinted milyen a külsőm?


[link]


2012. jan. 30. 03:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
naon dagadt
2012. jan. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
szerintem jól nézel ki :)
2012. jan. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a fürdőruha nem áll jól. (egy normál egyberészes előnyösebb lett volna.)melled,ahogy elnézem nincs. ha lenne, akkor az alakoddal nem lenne gond, mert úgy arányos lenne... járj sportolni.
2012. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs gond az alakoddal, tapasztalatból tudom, hogy a hasonló alak elég hülyén néz ki képen. Max 2-3 kilót fogyhatnál, nekem is hasonló az alkatom, fölösleges többet. Csinálj felüléseket, én hetente egyszer tornázni is szoktam otthon, zenére, lassan féléve, bár kilóra nem hiszem, hogy sokat fogytam volna, külsőre jelentős változást eredményezett. Nem kell túl sok erőt szánnod az alakodra, ugyanis szerintem szép amúgy. Az arcodra nem szeretnék véleményt mondani, mert nem látom rendesen. 15/L
2012. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!