Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted, hogy nézek ki?...

Szerinted, hogy nézek ki? Milyen vagyok? (19\lány)

Figyelt kérdés

Szerinted milyen a külsőm?


[link]


2012. jan. 30. 03:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ilyen alakhoz nem venném fel ezt a fürdőruhát. Mondjuk hozzátenném, hogy semmilyen karcsúbb alakhoz sem, de ez személyes ízlés dolga. Fogyhatnál egy 6-7 kg-t, max. 10et. Az arcodból nem sok látszik a napszemüveg miatt, de amit látok, az átlagos. Talán ha jól sikerült felmérnem a dolgot, nem pattanásos a bőröd, ami nagyon jó. Hajadról nem tudok nyilatkozni.

7/10

19L

2012. jan. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár kiló szerintem is lemehetne, de amúgy csinos vagy. A fürdőruha nekem meg 10-ből 10-es! :))
2012. jan. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
szerintem ruhában nem látszik rajtad az a pár kiló plusz, mert a felsőtested vékony, nem mondanálak sem szépnek, sem csúnyának, átlagos lány vagy, a fürdőruha tetszik :)
2012. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a fejed formája, de nem ez a napszemüveg való neked. Inkább szögletesebbeket nézz, az ovális formák nem neked valók.


Az alakod elfogadható, de ebben a fürdőruhában szörnyű.

Vagy bikinit, vagy egyberészest vegyél, de ezt semmiképp.

2012. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég puhának tűnik a tested, bár elhízottnak azért nem mondanálak. Szóval egy kis sport és alakformálás szerintem mindenképpen ajánlott lenne.

A fürdőruha egyáltalán nem áll jól. Az ilyesmi fazon a lapos hasú, 'nincs egy deka feleslegem sem' típusú lányok kiváltsága.

Az arcodból, hajadból szinte semmi nem látszik, szóval így globális véleményt nehéz mondani.

21/L

2012. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
kövér és formátlan
2012. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

arc oké

ruha: valami olcsó kínai volna? elég előőnytelen, mert optikailag még nagyobbá szélesíti a csípődet, a karod vastag, a hasad hájas, a combod még éppen jó.

szóval foggyál, de csak hasból, és válts fürdőruhát, egy szép szimmetrikus bikini, mondjuk ilyen felsővel, [link] a hozzátartozó alsót ne nézd...az nem kell, csak a felsejét

2012. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Plöttyedt test, oszlop lábak... sportolj, sokat fog javítani! Nagyon puha és formátlan vagy.
2012. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kicsit husi, de nem rossz. Napi 30 perc iskolás torna fél év alatt jó alakuvá tenne, vagy fuss, kerékpározz rendszeresen. Tapasztalat!:) Arcod, hajad, szerintem rendben. Egy másik fürdőruha, előnyösebb volna. Merevítős melltartóst válasz, és olyan bugyit, ami nem tanga, és nem has alatti, de nem is nagy.
2012. jan. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de a fürdôruha tényleg nem elônyös, sima bikini jobban állna.

De nem nézel ki 19-nek:-)

2012. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!